reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
przy rozszerzaniu diety podajesz rozne tluszcze, oliwe, olej rzepakowy, maslo. Nie ma reguly co masz dac, najlepiej zeby bylo zroznicowane. Gotujesz np marchewke, dodajesz odrobinke oliwy czy masla, troszke wody z gotowania i blendujesz i tyle.
O właśnie, zapomniałam o maśle. Aczkolwiek to wprowadziłam ciut później.
Ja blendowalam przez pierwszy miesiąc, później już kawałki tylko.
 
O właśnie, zapomniałam o maśle. Aczkolwiek to wprowadziłam ciut później.
Ja blendowalam przez pierwszy miesiąc, później już kawałki tylko.
ja dlugo dawalam blendowane, a kawalki jako dodatek. I w sumie u mnie sie sprawdzilo, bo jedza wszytsko poza brokulem i gotowana marchewka (po tatusiu) 🤣
 
Pięknie😁😀😍
Za chwilę będziesz myśleć nad imieniem😁 Chyba że już macie?
Ja mam w czwartek prenatalne i stresuję się bardziej niż w pierwszej ciąży🙄
Nieeee, jeszcze nie mamy. Zdecydowanie za wcześnie dla mnie. Po prenatalnych będę myśleć ☺️
A Wy macie już jakieś opcje?
O kurcze, to już! Ale fajnie! Chciałabym być na tym etapie już...
Przecież wszystko będzie ok! Nie stresuj się 💚
 
Nieeee, jeszcze nie mamy. Zdecydowanie za wcześnie dla mnie. Po prenatalnych będę myśleć ☺️
A Wy macie już jakieś opcje?
O kurcze, to już! Ale fajnie! Chciałabym być na tym etapie już...
Przecież wszystko będzie ok! Nie stresuj się 💚
Jeśli będzie chłopak to są pomysły z poprzedniej ciąży. Ale jeśli druga dziewczynka to już wiem że będzie problem wybrać drugie imię dla dziewczynki. Przy pierwszym mieliśmy straszny problem😉

Zanim się obejrzysz też będziesz miała preanatalne. Ja nie wiem kiedy mi przeleciało.
 
Jeśli będzie chłopak to są pomysły z poprzedniej ciąży. Ale jeśli druga dziewczynka to już wiem że będzie problem wybrać drugie imię dla dziewczynki. Przy pierwszym mieliśmy straszny problem😉

Zanim się obejrzysz też będziesz miała preanatalne. Ja nie wiem kiedy mi przeleciało.
u nas bylo tak samo, liczylismy na chlopca wiec skupilismy sie na szukaniu imienia dla chlopca. Jak sie okazalo, ze bedzie dziewczynka to zajelo nam dobre pare miesiecy znalezienie czegos na co oboje bysmy sie zgodzili, no i mamy Inés - Inke. Ale latwo nie bylo… Zupelnie odwrotnie jak w pierwszej ciazy, w ktorej to od poczatku mielismy imie dla corki wymyslone 🙂
 
reklama
My mamy Maxi Cosi Pearl 360. Czyli obrotowy. Wybraliśmy foteliki z jedną bazą, w sensie ten 0-11 kg (Peable 360) i własnej ten Pearl ma tą samą bazę.
My dobieraliśmy foteliki do samochódu, bo mówią że to mega ważne. ale w sumie osobiście teraz nie wiem, czy bym to robila. Aczkolwiek jak jechaliśmy do tego fotelik.info, to myślałam glwonie o cybexie tym rozkładanym. Okazało się, że do naszego samochodu totalnie się nie nadaje, bo dziecko będzie pod złym kątem leżało. Ja jestem zadowolona ze swojego, ale w Twoim przypadku pewnie lepiej kupić z wbudowaną bazą już.
W każdym razie moim zdaniem kupuj obrotowy fotelik. Mega ułatwia życie. Oprócz pozytywnych testów oczywiście ☺️
Dziękuję koniec końców zamówiłam maxi Cosi Tobi czytałam fajne recenzje no i zasugerowałam się tym głównie że ma ten atest adac. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu j🤷
 
Do góry