reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

na toaletę tez nie chce siadać, próbowaliśmy. Ogólnie po tych 2 dniach jest drama ogólnie na zdjęcie pampersa i zakładanie majtek wiec czy to nocnik czy toaleta ten sam efekt. Aż się trzęsie jak mu nie chce założyć pampersa. Wiec poczekam, nic nie trace. 3 lata dopiero we wrześniu kończy a jeśli to autyzm/spektrum to i tak może być ciężko
Jeśli dziecko tak reaguje to faktycznie nic na siłę.
Każde dziecko ma swój czas . Nie załamuj się. Nie długo masz wizytę, porozmawiasz , zapytasz i spróbujesz przystąpić do akcji. Napewno się uda wszystkie facety lubią luzy W jajeczkach ;)
Dużo siły dla Was;).
Ja próbuje moje maluszka oduczyć zasypiania bujanym na rękach nie muszę mówić że idzie gorzej niż źle. Nie mam serca go nie brać na ręce, może spróbujemy jak będzie większy
 
reklama
Jeśli dziecko tak reaguje to faktycznie nic na siłę.
Każde dziecko ma swój czas . Nie załamuj się. Nie długo masz wizytę, porozmawiasz , zapytasz i spróbujesz przystąpić do akcji. Napewno się uda wszystkie facety lubią luzy W jajeczkach ;)
Dużo siły dla Was;).
Ja próbuje moje maluszka oduczyć zasypiania bujanym na rękach nie muszę mówić że idzie gorzej niż źle. Nie mam serca go nie brać na ręce, może spróbujemy jak będzie większy
mój zasypiał na cycku i odkładałam do łóżeczka, ja z kolei nigdy nie bujalam bo nie było potrzeby
 
U nas tak jest z zasypianiem na noc.
U nas też kiedy nie podam to by brał , ale unikam podawania tylko po to by zasnął. Potem byłby przekarmiony i ulewa .
Swoją drogą niedawno stukneło nam 3 miesiące jak ten czas leci
 
U nas tak jest z zasypianiem na noc.
U nas też kiedy nie podam to by brał , ale unikam podawania tylko po to by zasnął. Potem byłby przekarmiony i ulewa .
Swoją drogą niedawno stukneło nam 3 miesiące jak ten czas leci
Ano leci szybko, ja idę spać właśnie po nocnej zmianie 🥱🥱 ale już weekend a zapowiada się mega gorący 🌞🌞☀️☀️ a coraz bliżej urlop 💪🏼💪🏼
 
na toaletę tez nie chce siadać, próbowaliśmy. Ogólnie po tych 2 dniach jest drama ogólnie na zdjęcie pampersa i zakładanie majtek wiec czy to nocnik czy toaleta ten sam efekt. Aż się trzęsie jak mu nie chce założyć pampersa. Wiec poczekam, nic nie trace. 3 lata dopiero we wrześniu kończy a jeśli to autyzm/spektrum to i tak może być ciężko
Jeśli dziecko reaguje nerwowo odpieluchowanie nie ma sensu. Wstrzymanie kupy przyniesie ogromne szkody, zaparcia nawykowe to już duży problem. Odpuść. Nie komentuj, nie gadajcie o tym jakiś czas. Ewentualnie czytajcie książki o tej tematyce, ale bez komentarza. Wpuszczaj syna do toalety niech zobaczy jak korzystasz , może też tak będzie chciał. Jeśli pojawia się płacz i sytuacja stresowa rezygnuj na jakiś czas.
Tak naprawdę jeśli dziecko jest gotowe łapie w kilka chwil, wystarczy dosłownie dwa czy trzy razy siku w majtki .
Myślę że psycholog to dobry trop bo piszesz o podejrzeniu autyzmu.
 
Jeśli dziecko reaguje nerwowo odpieluchowanie nie ma sensu. Wstrzymanie kupy przyniesie ogromne szkody, zaparcia nawykowe to już duży problem. Odpuść. Nie komentuj, nie gadajcie o tym jakiś czas. Ewentualnie czytajcie książki o tej tematyce, ale bez komentarza. Wpuszczaj syna do toalety niech zobaczy jak korzystasz , może też tak będzie chciał. Jeśli pojawia się płacz i sytuacja stresowa rezygnuj na jakiś czas.
Tak naprawdę jeśli dziecko jest gotowe łapie w kilka chwil, wystarczy dosłownie dwa czy trzy razy siku w majtki .
Myślę że psycholog to dobry trop bo piszesz o podejrzeniu autyzmu.
on za każdym razem jest ze mną w łazience i patrzy co robię
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Nie wiem czy mnie pamiętacie z wątku kto po in vitro, część może tak :) jestem obecnie w 29 tc (alee ten czas leci). Czy macie do polecenia jakiś wozek? Chyba najwyższy czas sie za to zabrać :)
 
Do góry