reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tequilla jasne, wszystkie się skupiamy i fluidy przesyłamy. Kiedy ruszasz?

Dziś mąż by na badaniach,ja czekam do 3 dnia cyklu by zrobić tsh a @ ma przyjść za ok tydzień i umawiam się na wizytę,mam nadzieję że wszystkie wyniki będą prawidłowe i że od kolejnego cyklu czyli w październiku ruszam ze stymulacją
:-)
 
napisała mi Tequilla...

może dlatego nikt jej tam nie chce...?
zastanówcie się..moze Wy następne dostaniecie takie życzenia od niej staraczki....

"że nie zasługuję na dziecko...bo nie stać mnie na jego wychowanie i marnie zarabiam..oraz że jestem *******nięta..."
prawda że gorszego świństwa nie mozna było napisać?
a za co?za to,że się oburzyłam na naciagactwo klinik w programie rzadowym...


 
Ostatnia edycja:
TeQuila, Blueskye dziewczyny przykro mi czytając takie posty, widzę że bardzo się pokłóciłyście ... każda z nas kiedyś trafiła na to forum bo potrzebowała wsparcia, porady. I każda z nas życzy każdej, aby doczekała się maleństwa, bo bardzo o nie walczy. Może ta walka właśnie doprowadziła do tego,że nerwy puściły i padły wrogie słowa. Ja wierzę,że żadna z Was nie ma tak na prawdę w sercu zła, może jest gorycz i to ona powoduje,że powie się coś złego. Myślę,ze powinnyście się przeprosić i pogodzić. Tu nikt nikomu niczego złego nie życzy, a wręcz przeciwnie. Przynajmniej ja w to wierzę.
 
bluesky - rozumiem, że macie zatarg, ale moim zdaniem upublicznianie korespondencji jest bardzo nie na miejscu... Każdą z nas kiedyś poniosło, ale bez przesady, zastanów się... Ja na przykład nie chcę czytać cudzej korespondencji, a tym bardziej, jak kompletnie nie wiem, co się między Wami wydarzyło... Tequila napisała dwa słowa za dużo, a Ty wykonałaś jeden ruch za dużo... Nieładnie :no: Załatwcie to między sobą, tak będzie najbardziej z klasą...
Bo czy Twoja chęć publicznego zdyskredytowania innej osoby jest lepsza od słów Tequili? Czy uważasz się teraz za bardziej moralną i w porządku? Ktoś mi kiedyś powiedział - jeśli masz rację w sporze i zachowasz się nie w porządku, to przestajesz ją mieć. I coś w tym jest...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny!!!

Lawendowy sen!!!!!! Jejuńku!!!!!! Jak się cieszę!!!! Gratuluję Ci kochana z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiem Ci, że czułam, że chłopaki zostaną z Tobą :-)

Madzialenak jak Ty i Sebastianek się trzymacie? Nadal w dwupaku?

Przepraszam Was, że dawno się nie udzielałam i piszę tylko do Lawendowej i Madzialenak
Co parę dni zaglądam co u Was słychać.... ale nie mam siły na pisanie

Od jakiś 3 tyg u mnie kiepsko, muszę leżeć, bo trafiłam na IP z okropnym bólem brzucha....
Już w pt i sob dobrze w miarę się czułam, i wczoraj troszkę połaziłam i o 17 taki mnie ból dopadł, że nie mogłam dać kroku. W nocy nie zmrużyłam oka i co i rusz oblewały mnie zimne poty. Rano pojechałam na IP zbadali mnie i maluszka. Naszczęście z maluszkiem wszystko ok, wszystkie parametry w normie odbowiadające aktualnemu dc. Tylko macica strasznie napięta. Brzuch mam twardy jak kamień...
Wypuścili mnie do domu i każą leżeć.
Przepraszam, że o sobie tak się rozpisała, ale chce usprawiedliwić moją nieobecność :-)

Wszystkim Was życzę wszystkiego dobrego i duuuużo zdrówka :-)
 
Dziękuje Wam za gratulacje. Ogromnie. Do mnie jeszcze to nie dotarło.
Byłam już u dr. Leki mam brać nadal. Powtórzyć betę w środę, ale bez progesteronu. A ja i tak go zbadam.
Dla własnego spokoju.
Teraz tylko pozostaje czekać i modlić się, żeby beta przyrastała.
Kolejna wizyta w poniedziałek. I może już coś będzie widać :tak:
 
reklama
Tak mi się wydaje, że to nie czas, ani miejsce na takie pogaduchy. To forum zostało stworzone do innych celów.


Tequila - ale TSH robi się w dowolnym dniu cyklu, tylko z rana. Może chodzi Ci o AMH??
Ja też najprawdopodobniej będę miała transfer w październiku :tak:

darii - cieszę się, że się odezwałaś. Myślałam ostatnio o Tobie, ponieważ długo się nie odzywałaś. Ciesze się, że u Ciebie w miarę OK :tak:


Dziewczyny mam pytanie, 10 września idę do mojego lekarza to będzie 15 dc i ma mi zrobić posiew i cytologię. Czy to nie za późno?? Szukałam w necie, ale podają bardzo rożne terminy :confused:
 
Do góry