reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Labo, nie wiem czy interesuje cie prywatny szpital. Ja rodzilam w swissmedzie i bylo... Wspaniale :) no ale za to trzeba zaplacic. Jakbym sie nie dostala tam to mialam w planach rodzic na Klinicznej.
 
reklama
Dziewczyny, życzę Wam zdrowych wesołych kurczaczków i zajączków, tych jeszcze brykajacych w skorupkach i tych większych :-Di Wesołego Alleluj:-)
A mój kurczak tak się rozgadał dziś, chyba mu się dużo śniło i opowiadał mi co;-)Rozpłakałam się wczoraj ze wzruszenia, rok temu, tuż po świętach 5-go kwietnia miałam transfer.Skorupka z pisanki na której jesteśmy we tróje (5 z kotami) do dziś ma honorowe miejsce na półce:-) Także, niezbadane są wyroki i takie tam, mój cudak JEST:-D
 
Fusun, ♥ ♥ ♥ jeszcze raz dziękuję.

Martaczi, Szyszka, ta linia o której piszecie, to linea nigra. Jest to bardzo indywidualna sprawa, bo u niektórych dziewczyn pojawia się już na początku, a w drugim trymestrze zaczyna ciemnieć i jest związana z produkcją melaniny.

Zuzia, jedź spokojnie na urlop, bo w miarę możliwości poprowadzę nasz kalendarz :)
Także dziewczęta piszcie wprost, a nie między wierszami, co komu dopisywać.

Labo, na razie Ci nie pomogę, ale 8 maja będę mogła powiedzieć Ci, jak jest z opieką na Klinicznej,
Z tego, co wiem, to po cc na Klinicznej, dziecko dostajesz na drugą dobę.
Jeśli będziesz miała cc, to ciężko Ci będzie wracać do domu z Łodzi. Ja rozważałam Warszawę, ale odpuściłam
 
milagros dzięki patrzyłam na swissmed ale 6000 zł za poród to przerasta moje finanse.
lawendowy_sen dzięki za info - będę czekać na wrażenia po - no i widzę , że nie tylko ja mam takie pomysły aby rodzić gdzieś gdzie traktują człowieka po ludzku nawet jadąc gdzieś dalej . wiem , że ta Łódź to kawał drogi ale fajnie było pomarzyć .
 
labo75 a do Białegostoku masz dalej niż do Poznania ? wiem, że tam rodzina i byłoby łatwiej (bo pewnie chodzi o nocleg dla męża, tak?) ale u nas w prywatnej klinice CC kosztuje 2300, naturalny 1700 i z pewnością taniej by ci wyszło z noclegiem męża tutaj niż opłacenie porodu w swissmedzie :tak:Do tego w klinice nawet jest apartament dla dwójki osób właśnie jak przyjeżdżają spoza Białegostoku, można sobie zarezerwować tylko nie wiem już jaki to koszt ale na pewno nie 6tys.
Tutaj masz stronkę jakbyś chciała zerknąć czy zadzwonić i dopytać:
Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy
Ja swój pierwszy poród (CC) tam miałam i teraz planuję drugi ale jest jeden warunek-trzeba mieć donoszoną ciążę, przed 37 tygodniem nie przyjmują niestety.


dziewczynki życzę wam smacznego jajka i mokrego dyngusa !
 
reklama
Elleni dzięki ale ja myślałam o Łodzi - ok 3 godz jazdy , a do Białegostoku to wychodziło nam coś koło 5 godz.- znamy tą trasę bo tam mieliśmy 2 próby ivf więc to tym bardziej za daleko .
 
Do góry