reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Magda będzie dobrze :)
Sylwia cudo ten twój Wiktorek , dopiero rodziłas a on już taki duży !
Majka to ty chyba urodzisz ponad 4 kg chłopa :) no i malutki rozmiar ubranek new born możesz sobie odpuścić .

Zuzia co tam u ciebie ? Zwarta i gotowa ? Ja tak ale mój maź twierdzi ze i tak przenosze a ja bym tak chciała rodzic jak Elleni za 10 dni:)
 
reklama
ja to nie wiem czy do 28 dochodzę bo od samego rana boli mnie brzuch jak na okres:confused: już spać nawet nie mogłam i wstałam, a boli dalej. Kompletnie nie wiem jak poród się zaczyna:confused: wolałabym pochodzić jeszcze kilka dni bo jutro mam sesję brzuszkową, a we czwartek kosmetyczkę i pedicure :-ppóźniej może dziać się co chce :-p
dobrze, że dzisiaj wizyta to choć zapytam czy to nie skurcze już :-p
 
Elleni trzymam kciuki żebyś wytrzymała do tego 28&&&:) ja narazie nie mam objawów nawet ten mój ból w miednicy się zmniejszył .

Niepokorna a czy ten test na paciorkowca to się nazywa po ang bgs? Jutro mam wizytę u położnej i zamierzam ja o to poprosić ale myśle ze u nas nie robią . Powiem jej ze podejrzewam infekcje. To jest badanie z moczu?
 
Jestem po wizycie. Nic złego się nie dzieje. Szyjka prawidłowa, zamknięta, łożysko prawidłowe. Dzidzik rusza się, serduszko bije. Mam brać nospe 2 razy dziennie i tyle.
Ulżyło mi ;)
 
Ja odstawiłam ok 16, najpierw zeszłam z 3x2 na 3x1 przez tydzień, potem na 2x1 przez tydzień, a potem 1x1 przez 3 dni, tak kazał mi lekarz i wsio jest ok. Niektórzy odstawiają od razu wszystko, ale to od lekarza zależy.
 
Jogo badanie sie nazywa gbs,poberaja wymaz z pochwy,odbytu i badaja mocz.Powiedz ze np.mialas zakazenia w rodzinie albo ze sama w przeszlosci mialas,na pewno CI zrobia.Mnie robili jeszcze raz w szpitalu z wod plodowych,taka procedura chyba.Lepiej miec przy sobie pojemniczek na mocz i zlapac troche wod.Mnie jak odeszly to polozna kazala usiasc na wc i kaszlec i lapac je :) Wszystkie nigdy nie odejda,zawsze cos tam do samego porodu zostaje.

Sylwia sliczny synek!

A ja nie moge zdjecia wrzucic ale zaraz maz wraca z pracy to mi tu pomoze.

My juz w domku od wczoraj no i zaczelo sie:-).Lucy w dzien pieknie spi a w nocy dokazuje.Pospala 2 godziny na Mamaroo a reszte nocy nawet nie nazwalabym spaniem:)Przy okazji nosek ma zatkany i mysle ze dlatego nie spi.Zobaczymy.

Ktoras z dziewczyn pytala sie o maszyne do mleka.Warto kupic,ulatwia zycie.

Dziewczyny czy ktoras moze wie jak sie pozbyc mleka z piersi?Czy jest jakies lekarstwo na to?Odciagniecie nawet nie wchodzi w gre:crazy::-).
 
Pętli ale całkiem pozbyć? Jeśli tak to są takie tabletki na spalenie pokarmu ginekolog musi je przepisać ją miałam po pierwszym porodzie bo miałam guzy. A i trzeba piersi zobowiązać bandażem elastycznym przynajmniej tak było kiedyś może teraz są łatwiejsze sposoby.
 
reklama
image.jpgimage.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 75
  • image.jpg
    image.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 77
Do góry