reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
DIewczyny dzis zaczynam 18 tydzien jeszcze troche i polowa :D niemoglam sie powstrzymac aby nie wstawic :p
 

Załączniki

  • 1409765702843.jpg
    1409765702843.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 76
ewelina.br, a to jest mój w skończonym 29tc.... ty masz chyba większy ode mnie :( Sorry za jakość zdjęcia ;/
brzuch.jpg
 

Załączniki

  • brzuch.jpg
    brzuch.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 80
Niepokorna musisz byc cierpliwa,mysl o tym ze ciaza moze spokojnie trwac do 42 tygodnia.Wiem ze martwisz sie ze mama bedzie za wczesnie,ale mimo wszystko dasz sobie rade,zobaczysz.A jezeli bedziesz potrzebowac pomocy to daj znac,ja jeszcze 3 tygodnie i bede mogla jezdzic ( w ie 6 tyg po cesarce nie mozna prowadzic,takie zasady maja firmy ubezpieczeniowe).Mowie powaznie.Pomozemy razem z Lucy:-):tak:.
 
Dziewczyny ja w ogole nie uzywam monitora oddechu,zaczne jak Lucy wyprowadzi sie do siebie :)Po kolysce z dawandy i po gondoli zakupilam wczoraj takie oto lozeczko.Dla mnie super bo jak sie mala przebudzi czy smoczek jej wypadnie mam ja pod reka.Z drugiej strony moze sie przyzwyczaic ze jest tak blisko nas.Ale o to bede sie martwic pozniej.Ja w tym wieku potrzebuje snu i to bardzo! :)

Chicco Next 2 Me łóżeczko turystyczne 0m+ - Mulan.pl
 
Infinity tak o cybex 3 ale czy gold??? ale cybex 2 też ciężki.

Ale macie fajne brzuszki:)

Co do tego monitora to faktycznie się zastanawiam czy ten z jedną płytką nie wystarczy?
 
Ostatnia edycja:
Ewelina ,esiek no prawie bliźniaczki brzuchowe z was :) wiec przy tobie Ewelina to ja wcale w ciazy nie jestem :) ale od wczoraj Bulgotania czuje, właściwie wczoraj to myslalam ze burczy mi w brzuchu ale dzisiaj ewidentne to obcy bulgocze :)
 
Esiek i Ewelinko piękne brzusie :), faktycznie rozmiarami podobne mimo ze 11t różnicy hihi:-D, ja juz nie mogę sie doczekać az mi urosnie, choć powolutku juz zaczyna sie coś pojawiac :-).
Wow genna juz czujesz ruchy, super. Ja wczoraj kolo 17 i dzis o tej samej godzinie tez poczulam pod pępkiem takie dziwne bulgotanie ale chwilunie doslownie, wiec nie wiem czy to jedzonko mi sie przesuwalo czy maluszek sie wierci :happy2:
 
reklama
Niepokorna musisz byc cierpliwa,mysl o tym ze ciaza moze spokojnie trwac do 42 tygodnia.Wiem ze martwisz sie ze mama bedzie za wczesnie,ale mimo wszystko dasz sobie rade,zobaczysz.A jezeli bedziesz potrzebowac pomocy to daj znac,ja jeszcze 3 tygodnie i bede mogla jezdzic ( w ie 6 tyg po cesarce nie mozna prowadzic,takie zasady maja firmy ubezpieczeniowe).Mowie powaznie.Pomozemy razem z Lucy:-):tak:.

Dziekuje :*
Niestety dla mnie koncowka ciazy jest tragiczna i szczerze mowiac mam dosc...wszystko boli,rwie,w nocy masakra...ahhh...ja chce juz...nawet nie mysle ze jeszcze moze dwa tygodnie to potrwac :(
 
Do góry