reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć!
Genna to prawda, mam dwojke dzieci w domu. I praktycznie nie mam czasu by usiasc. Aby nie miec 3 dzieci, psina cały czas jest u rodziców. Dziś rodzice przyszli z obiadem :) i z pieskiem. Psina cieszyła się, obwachala łóżeczko i Ale i tyle, dalej juz normalnie było
Siora powiedziała że mała wiecej spi bo akurtat zoltaczka jej wyszła. Dziś już jest lepiej. Jutro juz do pediatry idziemy bo takie zalecenie ze szpitala - bo niska waga

Kasik ja mam ochraniacz na szczycie i jednym boku, wlasnie by widziec dziecie.
Kasik, Finesse - Ładne duże brzusszki :)

Kotuska to do Ciebie tez sie czaja. Pisalam ze w spa nie da sie pospac :) A prysznice tez sa super co? ;) Pociesze Cię ze dzieci po cukrzycy ciazowej bardzo dokladnie badają, jakieś dodatkowe usg itd.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulla za tydzień w poniedziałek zapisałam się na jeszcze jedno usg w invikcie bo tam mają lepszy sprzęt niż w mojej przychodni, gdzie to ostanie usg robiłam i mam nadzieję, że mały nadrobi :)

W ogóle to jestem coraz bardziej zdołowana, do porodu coraz bliżej, a remont nie ruszony. Do wyremontowania mamy cały pokój od zera. Chciałam w maju być gotowa, a póki co nawet ubranek nie mogę wyprać bo nie mam szafy, żeby je schować. Zaczynam się zastanawiać czy w ogóle zdążę z przygotowaniami. Brakuje mi jeszcze kilku rzeczy np materaca do kołyski, laktatora, butelek, tych rzeczy chigienicznych dla mnie tz majtek wielo i jednorazowych.
 
Finess ,Kasik ale Wam brzucholki wystrzeliły :) wow , moj nie zdołał tak wyskoczyć to przynajmniej nie było az tak ciezko i mogłam przeć 50m dziennie :p a tak pewnie w łóżku tylko bym spędzała czas :p
Finess i tak podziwiam cie ze dopiero teraz poszłaś na zwolnienie :)
A imbir cos nieciekawie ze mną , położna wczoraj mnie obejrzała i kazała do ginka isc zeby dokładnie sprawdził co tam sie dzieje , na szczęście w piatek wizyta chociaz nie mam ochoty na to by ktos grzebał znowu we mnie ;/



Smerfeta to nie przychodzi do was pediatra nampierwsza wizye do domu ? U nas był i wtedy dla skierowania do specjalistów tak jak na wypisie ze szpitala napisali . To alunia ma teraz Zoltaczke ? Chyba za szybko was wypuścili z tego szpitala , obu młoda nie musiała wracać na naświetlania !!!
co do pampersow ja zużyłam 3 x42szt bella 1 z wycięciem na pępuszek i 1x78 pampersow białych (one wypadają większe niz bella mimo tego samego oznaczenia) aaa i 3/4 opakowania 1belli jeszcze i te ostatnie dokupilam a resztę przed porodem , teraz jestemy na 2 happy bella , pewnie pampersy białe 2 wyjdą znowu większe ale narazie nie kupuje bo dostałam 3 paczki po 78 szt wiec zapasik jest :)

Kasik Farnio , jak to powiedziała położna ma teraz skok rozwojowy i dlatego częściej je , mam nadzieje ze zaaz sie skończy :p i rzeczywiście , wicek sie śmieje , bawi zabawkami , główkę juz bardzo. Duzo odchyla i chce oglądać swiat , nie ma lezenia tylko oglądanie :)
niestety przez to robię wszystko na raty w domq , psa wywiezliy do rodziców bo M pózniej wraca z pracy a ja nie mam siły z całą bandą wychodzić na spacer teraz i do tego jeszcze zakupy i wszystko wnosić na raty na drugie piętro, a pies po obcięciu sierści na wiosnę tak szaleje ze nie ogarniam wszystkich :p jeden i Drugi chcą sie bawić :p
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta a to bylo pierwsze spotkanie psiny z Alunia? Z ochroniaczem chyba tez tak zrobie, zeby z lozka widziec Juniora. Juz jestes w 100% sprawna? Rana ladnie sie goi? Stosowalas proszek na pepek juz w szpitalu czy dopiero w domu?
 
aisa długooo się nie odzywałaś, u mnie większość też w proszku: pokój tak jak u ciebie nie ruszony(tyle dobrego że nie od zera) trzeba przemalować i na jedną ściane tapete położyć- dzięki kasik za stronkę ;-), ciuszki koleżanki i szwagierki dały i pare kupiłam, ale z tych rzeczy higienicznych nic, już bym chciała poprać poprasować ale nie mam do czego wsadzić bo mebelki czekają na pokój i za co bym się nie zabrała to odkładam bo wiecznie coś brakuje, martwie się że nie zdarzę ze wszystkim, ale zauważyłam że nie tylko ja mam takie obawy, więc aisa lżej mi na sercu że nie tylko jak w lesie jestem ;-)
finesse, kasik fajne brzuszki macie- takie zgrabniutkie :tak:
anulla a jak się czujesz ? brzuch już nie twardnieje ? po wizycie w szpitalu wszystko do normy wróciło ?
 
Aisa no jestes w koncu :) Nie martw sie wyrobisz sie ze wszystkim, jak jest motywacja to nawet w ciazy mozna gory przenosic ;)

Genna Twoj Franio byl bardzo malutki jak sie urodzil wiec te belle byly ok, dla mojego Juniora zapewne bylyby za male ;)

Anulla86 Ty tez dasz rade, nie stresuj sie :)

A ja walcze z trzecia tasma do literek na scianie. Ta ktora byla w komplecie trzymala tylko godzine, druga pol dnia, dzisiaj kupilam kolejna, taka piankowa, zobaczymy ile wytrzyma. Farba lateksowa Beckersa jest sliska i lekko blyszczaca i to chyba dlatego.
 
Ostatnia edycja:
1 paczke pampersow to nam kazali zabrać do szpitala (32szt). Ja nie wiem juz ile mamy paczek ale większość to chyba dwójki od 3 kg. Jedynie do szpitala mam pampers sensitive czy jakoś tak , one sa chyba mniejsze. Poza tym tutaj furorę biją pampersy z Lidla tojours, wygrały w rankingu na najlepsze tj nie przemakaja, nie podrażniają i sa ekonomiczne. Jak przetestuje to dam Znać czy faktycznie tak jest :)

Finesse, śliczny masz brzuszek :)

Dzisiaj przysZla wyprawka z Polski która gromadziłam chyba od grudnia . Mam jedna koszule do karmienia z Allegro i jest w porządku , fajna jakość
 
Aisa, ja też nie mam jeszcze dużo rzeczy. Co prawda piorę już i powoli prasuję, ale tylko powoli. Walczę znowu z uczuleniem po rzeczach od teściowej które dziś wyrzuciłam na balkon na cały dzień żeby trochę wywietrzały i mam za swoje. Dasz radę, oby tylko ten pokój zrobić i jak już będziesz miała meble, to pranie i prasowanie i szykowanie pójdzie już szybko.

Anula86, jest trochę lepiej po szpitalu, ale już muszę się przyzwyczaić że idealnie to do koń ca ciąży nie będzie. Łapią mnie bóle jak za długo pochodzę i wyczytałam że to kolka jelitowa. W niedzielę mnie złapało, ale po no spie przeszło. brzuch mniej twardnieje, bo biorę inny magnez i lepiej się czuję po nim. To, że twardnieje, to tak już będzie, ale najważniejsze że szybko przechodzi.

kurczę to ja muszę się wziąć za zakupy pampersów. Myślałam, że to trochę mniej schodzi. Już wiem co mają mi przynosić goście jak chcą zobaczyć Wiktorię :-p
 
Anulla no a jak , trzeba wykorzystać gosci :) nie ma tylko zwiedzania :)
Ja zawsze moch rodzicow naganiam Do ogarnięcia małego (np zmiana pieluchy , a ostatnio nawet kąpanie ) rozpieszczają wnuczka a to misie a to jakis ciuszek albo najwazniejsze chusteczki :) a teściowa wrrrrrr brak słów , NIC a jak przyjdzie to jeszxze wokół niej trzeba skakać :/

Dziewczynki obejrzyjcie filmik , sam śmiech :)
https://www.facebook.com/video.php?v=1559106557680198

czworaczki dają radę :) aż łza sie zakręcila mi w oku :) jacy oni szczęśliwi i dają w dwójkę radę , dziewczyny jak oni dali to i my damy i będziemy najlepszymi mamami na świecie, wszystkie te obawy ktore macie przed porodem , zaraz po nim znikną :) instynkt macierzyński da radę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry