reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

kasik36, czekamy na zdjęcia. My też mieliśmy sesje jedną w plenerze a drugą w domu, ta w domu już bardziej prywatna i niektóre zdjecia nie cenzurowane :-)

Anulla28,a Ty kiedy masz najbliższe usg? Ciekawe jak tam Twoja malutka czy waży podobnie jak lisek :) My za tydzien w 33tc.
 
reklama
Anulla my ta na nfz czyli 3 wklucia jedno w lewa raczke a dwa pozostale w uda.

A nam pepuszek odpadl w 7dobie i to bez proszku wiec nie jest zle. No i w ogole jakis straszny nie byl.
 
Kiki pisałam na in vitrowym odnośnie fragminu. Ja mam dwi mutacje heterozygotyczne w MTHFR. Nasz dr M powiedział mi na ostatniej wizycie żeby brac do 12 tc, ale powiedziałam że się go boję odstawić, bo po prostu boję się poronienia, to powiedział że są znane mu przypadki że kobiety brały do końca ciąży i on tego nie neguję, fragmin nie wpływa niekorzystanie na płód. Natomiast wczoraj na wizycie rozmawiałam z dr i powiedział żeby brac do 5 miesiąca ciąży, chyba że byłyby jakieś problemy z łożyskiem to dlużej. Co mnie ucieszyło,bo mówiłam że wytrzymam do końca ciąży ale chyba cieżko by było:sorry:już mam problem ze znalezieniem fałdki bez siniaka i zgrubienia.
A powiedz mi ile Twój maluszek miał w 10 tc?
 
Liskka, ja mam teraz usg 2 kwietnia - za 2 tyg. I to też będzie 33tc. Ja obstawiam wagę małej na 2300 - 2400g. Ale ciekawe jak to będzie:) Twój lisek może podobnie ważyć, chyba, że nasze maluchy trochę zwolnią z wagą:)

Joasia, ten proszek powoduje szybsze odpadanie pępka i chyba ten proszek jest dostępny tylko za granicą. W sumie to dziewczyny będą lepiej wiedziały.
 
jestem po wizycie, następna mam 7.04 czyli za prawie 3 tyg. nie mialam robionego usg bo w sobote mialam prenatalne. dostałam l4. mówiłam jej o moich bolach, ale pocieszała mnie ze to normalne, ze macica sie rozrasta.
Wyniki krwi mam ok, jedynie jakies bakterie mi wyszly w moczu dlatego mam jesc cos na bazie żurawiny i na nast wizyte powtorka moczu

gizas w 10+3 dzidzia miala 3,66 cm, teraz na prenatalnych mialo 5,5 cm
 
Kasik w szpitalu jedna dziewczyna dostala recepte na tą szczepionke ale nie udało mi się dowiedzieć jak to zrobiła

Nie wiem czy w kwestii pepuszka to kwestia proszku. Stosowalam 2 dni a w sumie odpadl w 6 dobie wiec w porownaniu do Bziumelki chyba nie ma szału. Może gdybym szybciej zaczęła stosować byłoby szybciej

Bylismy u lekarza. Alicja waży tylko 2550 :( lekarz mówil że wszystko ok ale i tak ta waga mnie martwi
 
Dziewczyny, znacie coś fajnego do przywiezienia dla malutkiej ze Stanów? Najlepiej do zamowienia na szybko na Amazonie :) W przyszłym tygodniu przyjeżdża do mojej firmy cała delegacja gości z Kalifornii, uparli się że coś mi przywiozą w prezencie :)

Edit: ale cuda znalazłam. Takie coś na przykład: https://monbaby.com/ - szkoda, że pierwsza partia wyprzedana.
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj i dzis sie nie najlepiej czuje... w nocy mnie przegonilo pare razy, powrocily mdlosci, brzuch boli...do tego skurcze mnie mecza mimo brania konskich dawek magnezu, nospy itp.. jutro, w sobote, pon - KTG, sroda KTG i pewnie wizyta a w piatek tj 27 marca mam sie stawic na oddzial wiec bedzie ktg i usg...wszystko wskazuje ze w sobote tj 28 bede miala cc... albo 31 marca..
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
a moze to jakis zwiastun?

Aisa dobrze ze twojemu nic sie nie stalo ! i wyszedl z tego calo.... gratuluje udanej wizyty... !! niezla masz szyjke... ja mam 25mm juz od jakiegos czasu i oby tak dalej...

Genna jaki sliczny Franio:tak:

Finesse,
śliczny masz brzuszek ;-)

Giza jeszcze raz gratuluje 3,5 cm szczescia :tak:

Kasik czekam na twoja sesje...:tak: ja mam tez po weekendzie... musze zdazyc przez cc

Agawa gratuluje a synus juz duzy;-)


Anulla super ze wizyta udana i ze wszystko jest dobrze...:tak:
 
reklama
Anulla ale pampersy białe na pewno nie maja wycięcia na pępuszek moze te zielone ?

Oj z tym suwaczkiem to cos dziwnego , zmieniałam juz go i nie wskoczył nowy :( a na co dzien używam telefonu i aplikacji i nie ma tu mozliwosci edytowania sygnatury
 
Do góry