• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To ja napiszę [emoji3] pisałyście o tetnie malucha a płci, a wierzycie w określanie płci po zachciankach :p sprawdziło się u was? :-)

TeQuila
No dobrze dobrze bo ja dzisiaj nie mam siły za bardzo myśleć o czym pisać hehe.
Ja mam ochotę na słodycze i owoce i podobno to na dziewczynke. Mielone mi smakuja a pierś z kurczaka już nie więc w.sumie jem same owoce plus.kanapki czasem zupę ale jestem leniwa na gotowanie. Okaże się hehe :)
 
Mnie całkowicie odrzuciło od słodyczy a kocham je :-P jadłabym tylko rzodkiewki, ogórki i pomidory, kanapki z koncentratem pomidorowym i cebulą i chłodnik na maślance, co będzie? Ufoludek :-P

TeQuila
 
Mnie całkowicie odrzuciło od słodyczy a kocham je :p jadłabym tylko rzodkiewki, ogórki i pomidory, kanapki z koncentratem pomidorowym i cebulą i chłodnik na maślance, co będzie? Ufoludek :p

TeQuila
To ja raz mam.ochote tglko na ziemniaki z kefirem ( ostatnio czytałam że zawiera alkohol :errr::errr:) Raz.mialam.na pomidorowa i spagetti a tak.to jem kiwi codziennie :) czasem banana, ale ogólnie jestem wybredna strasznie i ciężko robić zakupy bo coś kupię a potem leży aż się zepsuje. No i orzechy jem i krakersy a po popcornie mnie mdlilo ale ze 3 tyg temu i boję się próbować znowu. Lody owocowe blee karmelicka.i czekoladowe jak nigdy nie lubiłam czekoladowych to bym zjadla. Owocowe w lodówce zalegają :sad:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry