reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie, kupiliśmy dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu apatramentowców z własnym ogródkiem :-) ale reszta się zgadza, proste formy, biel, szarość, beton z domieszką drewna dla ocieplenia :-) jedyne kolorowe akcenty to miętowa pościel w łóżeczku Alana :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Oo :) moje kolory :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jaką wanienke kupujecie? Ja myślę o takiej komodzie kąpielowej albo jakiejś wanience na stojaku, na początku chciałam wiaderko do kąpieli ale ostatecznie zrezygnowałam z niego na rzecz tradycyjnej wanienki

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
My dajemy wanienke na stół jadalniany. Bo na tym stojaku jak m trzymał malego to strasznie go plecy bolaly. Bo te stojaki niskie są

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ☺
nadrobilam Was :D
A więc tak. Co do tej krwi pepowinowej. Tak jak piszecie to są nie małe koszta. Ostatnio nawet patrzyłam ceny. Ja nie chce bo niestety prawdę mówiąc na ta chwile nie stać nas na to. Po drugie mój M znów chce żebymsmy to zrobili
Yez się zastanawiam na jakim etapie to jest. Czy rzeczywiście to już jest na porządku dziennym czy dopieto faza eksperymentów.

Martini super rzeczy pokupowalas :) a co bobasa. Mój jest głową w dół i tylko z lewej strony od samego początku mnie kopie. U mnie jak tylko wstanę zaczyna swój ulubiony sport :D chyba chce zostać bokserem :p a i to łóżeczko co kupiłaś tez mi się podoba tylko ze białe chce :) ale najpierw zobaczę w ikei jak wyglądają łóżeczka i we wrześniu bd juz kupować jak moja siostra wróci z wakacji :) to jest moja osobista dekoratorka :D zawsze mogę na nią w tej kwestii liczyć bo wie co lubię :)

Wanienke będę kupować sama i też stawiać na stole bo nie mam dużo miejsca w pokoju ani w łazience. Przewijaki kupuje na łóżeczko.

Pisanka pięknych widoków dziś życzę :)
 
Dzień dobry wszystkim
Ale miałam dziś noc, co udało mi się zasnąć po wielkich trudach to coś mnie budziło, a to kot wskoczył na łóżko, a to mąż się zaczął wiercić albo córka budziła że źle się czuję albo synek na pęcherz uciskał i trzeba było do WC wstać, jednym słowem spałam kilka godzin i jestem nieprzytomna, co za rodzinka :p

Pisanka cudnych widoków, czekamy na dobre wieści i zdjęcia dziewczynek :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1472454037362.jpg
1472454042541.jpg

Ja myślałam o czymś takim do kąpieli
Nawet nie wiedziałam że można tą komode złożyć,nie zajmuje wtedy wiele miejsca

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472454037362.jpg
    1472454037362.jpg
    67,5 KB · Wyświetleń: 224
  • 1472454042541.jpg
    1472454042541.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 240
Teguila, fajne to. Jak masz miejsce w nowym domu to kupuj, napewno Ci ulatwi zycie.
Co do skladania, to fajnie sie sklada, ale wanienke trzeba chyba gdzies polozyc, bo to jest zlozone bez wanienki.
Ile to cudo kosztuje?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teguila, fajne to. Jak masz miejsce w nowym domu to kupuj, napewno Ci ulatwi zycie.
Co do skladania, to fajnie sie sklada, ale wanienke trzeba chyba gdzies polozyc, bo to jest zlozone bez wanienki.
Ile to cudo kosztuje?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiedziałam że w ogóle się składa ;)
Wanienka rzeczywiście gdzieś z boku musi być po złożeniu ale mebel wydaje się być naprawdę funkcjonalny, wszysko pod ręką podczas kąpieli
A cena nie jest zabójcza, oglądałam tą komode w smyku i tam o ile się nie mylę 499zł kosztowała
 
Hej dziewczyny!!! Jeszcze dwa dni i wkraczam w 30 tc, Jezu kiedy to zlecialo :)

A ja spac nocami nie moge, jest tak piekielnie goraco... koszmar, czekam niech sie wkoncu ochlodzi...

My przy pierwszym dziecku nie mielismy stojaka do wanienki, malego kapalismy w jego pokoiku na podlodze tzn wanienka stala na podlodze :) od razu po kapieli w recznik i na przewijaku ogarnialismy reszte. Mialam komode z przewijakiem, owszem bylo to wygodne, ale zajmowali duzo miejsca wiec sprzedalam i teraz chyba bedziemy malego kapac w lazience a ogarniac na lozku w sypialni. Nasz pierworodny tak ryczal podczas kapieli ze szok. My wszystko robilismy szybko bo sie wydzieral jak opetany. Dopiero jak dostawal butle z mlekiem to byl spokoj. Ciekawe jak bedzie teraz :)

Pisanko pomyslnej wizyty i samych dobrych wiesci :) daj znac co slychac u dziewczynek

Ewelin jak urlop? Jak pogoda?

Dziewczyny macie juz imiona dla dzieciaczkow? Takie na 100%
 
reklama
Wow,30tc to juz prawie koncowka,gratuluje :)
Moja córcia uwielbiała się kąpać, mam nadzieję że teraz też tak będzie :)
Ja mam imię wybrane, teraz jeszcze zostało tylko wybrać drugie :p
 
Do góry