reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A jak wyglądają Wasze kąpiele? U mnie to koszmar. Potrafi wyć od początku, a jak ma dobry humor to zaczyna po wyjęciu z wanienki, przez ubieranie i inne zabiegi a kończy około 30 minut po wszystkim. Nie idzie jej nawet nakarmić, taka jest rozwrzeszczana.
Co robię žle? Po takim cyrku mam codziennie ból głowy i chyba sobie kupię zatyczki do uszu.
Córka nie chce mi pomagać. Nikt nie chce.
Co zrobić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas dopiero chyba od czterech kąpieli mała nie płacze. Wcześniej był ryk a teraz tak jak dziewczyny kapie po jedzeniu. Dodatkowo otulam brzuszek mokra pieluszka taki lekarka poradzila . malutka trzyma sie kurczowo taty raczkami ale nie płacze, ziewa sobie i macha nozkami. Płacz zaczyna sie w momencie jak m ją puszcza i rozklada ręcznik. Cale otulanie w reczniczku, pozniej ubieranie to jeden wielki ryk. Tez nie wiem czemu czy woli już w tej wodzie siedziec czy co [emoji6] ale za to po kąpieli 15-20 min przy cycusiu i śpi

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to się porobiło na tym naszym forum - tylko świeże matki się udzielają, a reszta cisza [emoji12] Ja nie nadążam za tym płakaniem, kąpaniem, karmieniem, kolkami, napięciami i lekarzami [emoji23][emoji23][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to się porobiło na tym naszym forum - tylko świeże matki się udzielają, a reszta cisza [emoji12] Ja nie nadążam za tym płakaniem, kąpaniem, karmieniem, kolkami, napięciami i lekarzami [emoji23][emoji23][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Reszta siedzi cicho, czyta i notatki na przyszlosc robi [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie jak moj maly ostatnio zasypia...
Klade mu kawalek pieluszki bambusowej na glowce, tak zeby zaslonic pol glowki do oczek, moment i spi. A i jeszcze szumisia wlanczam.

Ostatnio wpadlam na ten pomysl, bo jak go usypialam to zawsze mi sie chowal glowka w rozek tak ze nie mogl nawet oddychac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Albo woli nic nie pisac, zeby shitstormu nie rozpetac.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Fakt - nie trudno o to.
Rzecz podejscia, ja jak mi jakas rada nie lezy to jednym uchem wpada, drugim wypada. Dorosle jestesmy wiec jakis filtr tez powinysmy miec. A pogadac warto...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry