reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

coraz bardziej przekonuję się do zakupu tego laktatora Medela Swing. Nie będę szukać innych, bo pewnie się nie sprawdzą, tylko niepotrzebnie kasę wydam. Z ręcznego 100ml ściągnę ale potem przy większych ilosciach ręka mi odpadnie.
Co uważacie na temat zakupu używanego? Producent odradza, ale wiadomo że im zależy na sprzedaży nowych. Czy są tam jakieś części które mogę wymienić i będzie ok? Inna sprawa, ze tego nie można nigdzie kupić. Wszystko jest przemyślane, żeby nowe kupować.
Wczoraj położna ze szkoły rodzenia mówiła, że nie ma żadnych przeciwwskazań do kupowania używanego laktatora, bo każdą część można wyparzyć.

Czy na Was siedzenie w domu też tak depresyjnie działa? Mi to ostatnio zupełnie nie służy, tylko czarne myśli przychodzą mi do głowy i głupieję :-/

W sobotę robiłam kilka zamówień przez internet, za wszystko od razu płaciłam. Torba do wózka dziś już przyszła, rożek jest już na sortowani poczty, powinien być jutro, a Makaszka dziś łaskawie przysłała maila, że zaksięgowali przelew i wyślą zamówienie. Albo mają tam bajzel, albo nie zależy im na klientach. Mam tylko nadzieję, że będę zadowolona z tych kocyków.
 
reklama
Wczoraj uslyszalam ze Maly jest przekarmiony. Dzis chce jesc co 2 godziny. Daje 90, jak biore do odbijania to mi szyje chce podgryzac bo mysli ze to cycek. I jak tu nie przekarmiac? Wrzeszczy jakbym go ze skory obdzierala. Dostaje dzis co 2,5 godziny bo dluzej nie daje rady go uspokoic i nie mam serca zeby tak z glodu mi plakal. Ja tez nie lubie byc glodna[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj położna ze szkoły rodzenia mówiła, że nie ma żadnych przeciwwskazań do kupowania używanego laktatora, bo każdą część można wyparzyć.

Czy na Was siedzenie w domu też tak depresyjnie działa? Mi to ostatnio zupełnie nie służy, tylko czarne myśli przychodzą mi do głowy i głupieję :-/

W sobotę robiłam kilka zamówień przez internet, za wszystko od razu płaciłam. Torba do wózka dziś już przyszła, rożek jest już na sortowani poczty, powinien być jutro, a Makaszka dziś łaskawie przysłała maila, że zaksięgowali przelew i wyślą zamówienie. Albo mają tam bajzel, albo nie zależy im na klientach. Mam tylko nadzieję, że będę zadowolona z tych kocyków.

Tez tak mam z siedzeniem w domu. Mialam prace bardzo wymagajacs i stresujaca, z dyspozycyjnoscia 24h i teraz jak jestem w domu i sa dni, ze nie mam nic do zrobienia to wydaje mi sie, ze oszaleje. Dlatego rozkladam sobie zajecia na caky tydzien. Inna sprawa, ze gdzies od dwoch tygodni mam straszny spadek energii i jak nigdy kawy nie lubilam i nie pilam, tak teraz raz na jakis czas musze, bo mnie stawia na nogi (no i mam ochote [emoji4]).
Do mnie paczka z Makaszki przyszla - i faktycznie wszytsko sliczne. Teraz kwestia tego jak bedzie sie sprawdzac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj uslyszalam ze Maly jest przekarmiony. Dzis chce jesc co 2 godziny. Daje 90, jak biore do odbijania to mi szyje chce podgryzac bo mysli ze to cycek. I jak tu nie przekarmiac? Wrzeszczy jakbym go ze skory obdzierala. Dostaje dzis co 2,5 godziny bo dluzej nie daje rady go uspokoic i nie mam serca zeby tak z glodu mi plakal. Ja tez nie lubie byc glodna[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też próbuję ustawić. Najlepiej by było co 3h, ale nie mam pojęcia ile ona z cyca zjada.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w szpitalu dostałam laktator którego żadna wspólna cześć nie miała styczności z mlekiem a wszystkie te które bezpośrednio miały i dotykały piersi dostałam jednorazowe,sterylne i zapakowane.inaczej w życiu bym go nie użyła ale masz rację, kwestia gustu :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ponoć jak się wymieni membrankę i dren oraz butelkę to jest jak nowy. Prawda to ?
A te części można kupić

Edit: tylko jak spojrzałam na ceny tych części to oszczędność jest prawie zerowa. Lepiej kupić nowy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ponoć jak się wymieni membrankę i dren oraz butelkę to jest jak nowy. Prawda to ?
A te części można kupić

Edit: tylko jak spojrzałam na ceny tych części to oszczędność jest prawie zerowa. Lepiej kupić nowy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia basia kup nowy, bo jak Ci padnie uzywany, to pieniadze w bloto, nie odzyskasz juz i bedziesz zla na siebie ze nie kupilas nowego.
A laktator bardzo duzo sie uzywa wiec duza szansa ze moze sie zepsuc.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny podpowiedzcie. Kied do urzedu miasta po pesel? Bo czytam zeto nie tsk odrazu.
Nie idziesz juz do urzedu miasta.
Urodzisz dzidziusia i szpital wysyla dokumenty do USC. Maz idzie zglosic dzidziusia do USC i USC nadaje pesel i melduje. Nigdzie wiecej nie latacie jak bylo dawniej. Wszystko trwa 15 minut, pesel odrazu nadaja.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie jak moj maly ostatnio zasypia...
Klade mu kawalek pieluszki bambusowej na glowce, tak zeby zaslonic pol glowki do oczek, moment i spi. A i jeszcze szumisia wlanczam.

Ostatnio wpadlam na ten pomysl, bo jak go usypialam to zawsze mi sie chowal glowka w rozek tak ze nie mogl nawet oddychac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Sprobuje tego patentu [emoji3]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry