reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mi w szpitalu kazali podawac wit k +d mam to q ksiazeczce wpisane. Przyszla polozna i powiedziala ze samą wit d. Na wizycie u pediatry lekarka kazala podawac wit k + d a kiedy przejde na mm wtedy samą d. To ja juz nic nie wiem... :(

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie na wypisie mam napisane, że wit d +dha mam podawać i tak robimy. Wit k miał podaną w szpitalu
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie...!!!!Jestem na etapie kupna wózka i chyba zaraz zwariuję :( Podobają mi sie Bebetto Torino, Bebetto Luca i Tako City Move...Co Wy macie?Jakies opinie, sugestie?HELP!!!
 
Mi w szpitalu kazali podawac wit k +d mam to q ksiazeczce wpisane. Przyszla polozna i powiedziala ze samą wit d. Na wizycie u pediatry lekarka kazala podawac wit k + d a kiedy przejde na mm wtedy samą d. To ja juz nic nie wiem... :(

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Zobacz czy w ksiazeczce masz napisane ze podali w szpitalu wit k domiesniowo.

Ja bym robila tak jak masz na wypisie.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eksperci zrezygnowali z zalecenia codziennych doustnych dawek witaminy K wszystkim niemowlętom, które są karmione piersią, będącym w wieku od 2. tygodni do końca 3. miesiąca życia. Ustalili, że każdy zdrowy noworodek powinien otrzymać jedynie 1 mg witaminy K w postaci domięśniowego zastrzyku w ciągu pierwszych 5 godzin po przyjściu na świat. Zdaniem specjalistów jest to najbardziej skuteczna forma zapewnienia dziecku odpowiedniej porcji tego preparatu
 
Zobacz czy w ksiazeczce masz napisane ze podali w szpitalu wit k domiesniowo.

Ja bym robila tak jak masz na wypisie.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Miala podaną wit k w szpitalu na wypisie i w ksiazeczce mam cos takiego
1484757694-aaaaaa.jpeg

1484757720-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miala podaną wit k w szpitalu na wypisie i w ksiazeczce mam cos takiego
1484757694-aaaaaa.jpeg

1484757720-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Martka ale nie masz tam napisane ze domiesniowo, wiec nie wiadomo jaka dali.
Moj dostal 2× 2mg doustnie w chyba w 1 i 5 dobie, bo nie zgodzilam sie na podanie domiesniowo. Miedzy 4 a 6 tyg. mam podac 2mg doustnie.

Ja bym sie trzymala tego co pisza na wypisie, ale to Twoja decyzja oczywiscie i Twoj dzidzius[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie...!!!!Jestem na etapie kupna wózka i chyba zaraz zwariuję :( Podobają mi sie Bebetto Torino, Bebetto Luca i Tako City Move...Co Wy macie?Jakies opinie, sugestie?HELP!!!
Ja mam anex sport wizualnie podoba misie bardzo.[emoji7] Ale Juz widzę jeden mankamentem ma mala gondole .Syn mojej siostry ma 4miesiace i jest tak na styk. Ona ma tako moonlight i gondola jest wieksza. Chodź mnie jej wózek w ogóle się nie podoba[emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry