reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja jestem na L4 od punkcji. Mam stresującą, odpowiedzialną pracę, zdecydowaliśmy, że tak będzie lepiej. Teraz nawet nie mam się z kim spotkać, bo wszyscy chorzy. Zakupów nie lubię. Pewnie dlatego czas mi się dłuży. Dziś byliśmy w kinie w ramach rozrywki, ale dla mojego syna chyba było za głośno, bo mnie zbombardował piąstkami :)

Przy wyborze wózka kierowaliśmy się głównie względami praktycznymi. Kupiliśmy mutsy ivo.

Katharina, poniżej wklejam zdjęcie odnośnie spania dziecka. Początkowo nie chciałam kołderki, teraz jestem zdecydowana, że Mały nie będzie spał w rożku - wyłącznie pod kocykiem lub kołderką. Moja bratanica ma 3 miesiące i tak śpi od urodzenia. Ani razu nie naciągnęła na siebie kołderki. Ale ile ludzi, tyle opinii. Sama musisz zdecydować :)
To w takim razie rozek to byl zbedny wydatek bo nie wiem do czego go używać i czy sie do czegos przyda...
 
To w takim razie rozek to byl zbedny wydatek bo nie wiem do czego go używać i czy sie do czegos przyda...

To jest tylko jeden z artykulow, jedna z opinii. Oprocz niej znajdziesz milion takich, gdzie kolderka bedzie bardzo odradzana, a rozek czy otulacz zachwalany. Przemysl, podejmij decyzje i tak rob [emoji4]
Ja np napewno zadnej kolderki ani kocyka uzywac nie bede. Za duzo sie naczytalam o tym jakie to niebezpieczne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moge wam podpowiedziec jak bylo u mnie... Janek poczatkowo mial spac w spiworku... Tyle ze troche ulewal przez co spiworek codziennie na szelkach smierdzacy i do prania... Skonczylo sie na tym ze spal pod kocykiem takim grubszym - kolderka mi sie za duza wydawala poczatkowo...
Co do strachu ze sie zakryje... Nie bylo takich problemow - czesciej musialam okrywac bo skopywal kocyk... A lozeczko mialam tak ustawione ze zaraz po otwarciu oczu go widzialam wiec przy slabym i tak snie na poczatkach byl prawie pod ciagla kontrola:)
Dopiero jak sie zakonczyl etap ulewania to w spiworek przeskoczylismy... I wlasciwie do
momentu wyciagania szczebelkow z lozeczka spal w spiworku bo wiedzialam ze sie nie odkryje i nie bedzie mu zimno...

Prawda jest taka ze zobaczycie dopiero jak juz maluch bedzie z wami i jak bedzie wychodzilo praktyczniej...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie od początku pod kocykiem śpi. Rączki zawsze na wierzchu ma. A kocyk do pach jest. A i jeszcze mały od poczatku śpi u siebie w pokoju. Może tydz spal w wózku u nas w sypialni
 
Moge wam podpowiedziec jak bylo u mnie... Janek poczatkowo mial spac w spiworku... Tyle ze troche ulewal przez co spiworek codziennie na szelkach smierdzacy i do prania... Skonczylo sie na tym ze spal pod kocykiem takim grubszym - kolderka mi sie za duza wydawala poczatkowo...
Co do strachu ze sie zakryje... Nie bylo takich problemow - czesciej musialam okrywac bo skopywal kocyk... A lozeczko mialam tak ustawione ze zaraz po otwarciu oczu go widzialam wiec przy slabym i tak snie na poczatkach byl prawie pod ciagla kontrola:)
Dopiero jak sie zakonczyl etap ulewania to w spiworek przeskoczylismy... I wlasciwie do
momentu wyciagania szczebelkow z lozeczka spal w spiworku bo wiedzialam ze sie nie odkryje i nie bedzie mu zimno...

Prawda jest taka ze zobaczycie dopiero jak juz maluch bedzie z wami i jak bedzie wychodzilo praktyczniej...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam się z Tobą. Mój też non stop kopie i kocyk znajduje się po tym na brzuszku.

Ale każda musi w praktyce zobaczyć co się sprawdzi
 
Moge wam podpowiedziec jak bylo u mnie... Janek poczatkowo mial spac w spiworku... Tyle ze troche ulewal przez co spiworek codziennie na szelkach smierdzacy i do prania... Skonczylo sie na tym ze spal pod kocykiem takim grubszym - kolderka mi sie za duza wydawala poczatkowo...
Co do strachu ze sie zakryje... Nie bylo takich problemow - czesciej musialam okrywac bo skopywal kocyk... A lozeczko mialam tak ustawione ze zaraz po otwarciu oczu go widzialam wiec przy slabym i tak snie na poczatkach byl prawie pod ciagla kontrola:)
Dopiero jak sie zakonczyl etap ulewania to w spiworek przeskoczylismy... I wlasciwie do
momentu wyciagania szczebelkow z lozeczka spal w spiworku bo wiedzialam ze sie nie odkryje i nie bedzie mu zimno...

Prawda jest taka ze zobaczycie dopiero jak juz maluch bedzie z wami i jak bedzie wychodzilo praktyczniej...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Tylko nie wiadomo czy to wszustko kupywac tu mam okazuje kupic komplet czyki do lozka calosc plus rozek i spiworek i niewiem kupic calosc czy tylko rozek I ubranie lozka lub tylko kolderke i ubranie lozka ,[emoji102][emoji30]
Lub calosc I JuZ a potem go nie uzyje ...[emoji30]I takie mam mysli teraz
ea84972769a2acd2e28102761c274c51.jpg
e183280838ef7f000847b73ffc10ca55.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko nie wiadomo czy to wszustko kupywac tu mam okazuje kupic komplet czyki do lozka calosc plus rozek i spiworek i niewiem kupic calosc czy tylko rozek I ubranie lozka lub tylko kolderke i ubranie lozka ,[emoji102][emoji30]
Lub calosc I JuZ a potem go nie uzyje ...[emoji30]I takie mam mysli teraz
ea84972769a2acd2e28102761c274c51.jpg
e183280838ef7f000847b73ffc10ca55.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem tak... Uzywalam i rozka - w ciagu dnia na poczatku... Potem nawet podlkadalam jako kocyk jak maly lezal na kanapie na przyklad... I kocyka do spania i spiworka tylko troche pozniej... Ogolnie bie bylo tak zeby cos bylo calkiem niewykorzystane...
Kocyk wykorzystasz nawet do wozka potem...

Tak mi sie przynajmniej wydaje:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry