reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mam podobne podejście do Emy. Mam dwa rożki i 3 kocyki. W rożku dziecko może leżeć w ciągu dnia - nie wyobrażam sobie, żeby na początku ktoś go wziął na ręce bez rożka. Potem moje rożki mogą pełnić funkcję maty, więc zakładam, że je wykorzystam. Chyba każda mama sama musi zdecydować, pod czym jej dziecko będzie spało :) Tak samo z karmieniem, szczepieniami i wieloma innymi rzeczami :)
 
To w takim razie rozek to byl zbedny wydatek bo nie wiem do czego go używać i czy sie do czegos przyda...
Katharina, przyda Ci sie bardzo rozek. Jabmam rozek i pelno kocykow w tym minky i najwygodniej jak maly spi w rozku. Pod kolderka bym sie bala, bo jak kilka razy przykrylam kocykiem minky to maly sie wsunal pod kocyk glowka bo on lubi sie chowac buzka. W rozku jest mu w miare ciasno zeby sie tak wiercic i wsunac glebiej w rozek.
No ale sama zdecydyj.
Ja zaluje ze nie mam 2 rozkow bo ten zawsze piore na szybko i susze na szybciocha zeby maly zaraz go mial.

No ale ile ludzi tyle opinii.

Dziewczyny chyba zrobie dzis experyment bo maly caly czas na zielono kupka.
Dam mu dzis mleko modyfikowane i zobacze czy cos sie zmieni. Bo ja juz nie wiem, wychodzi na to ze moge tylko zyc o wodzie[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I tak mam rozek i kupije spiworek w ktorym bedzie spala...tylko zastanawialam sie czy w rozku bedzie spac bo ma schowane raczki...ale kolderki nie kupuje narazie...
W rozku dziecko ma raczki do gory. Nie wolno chowac raczek w rozek, dziecko musi miec swobode bo jak sie krztusi to pomaga sobie raczkami. Tak wyczytalam gdzies.

Moj poza tym caly czas spi tak ze uklada sobie raczki pod buzke.
20161221_102735.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20161221_102735.jpg
    20161221_102735.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 371
W rozku dziecko ma raczki do gory. Nie wolno chowac raczek w rozek, dziecko musi miec swobode bo jak sie krztusi to pomaga sobie raczkami. Tak wyczytalam gdzies.

Moj poza tym caly czas spi tak ze uklada sobie raczki pod buzke.Zobacz załącznik 792173

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj jaki sliczny;)
I jaki malenki... Juz mojego nie pamietam jak taki byl... A w czerwcu bedzie kolejny szok ze to takie malenkie cudo:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu ja mam wsxystko po 2 rożki dla każdego z chłopaków cienki , grubszy kocyk a jak kupowałam łóżeczko to kupilam z całym wyposażeniem czyli mam kołderki poduszeczki pościel ochraniacz na łóżko i materacyki jeśli teraz nie wykorzystam kołder będę już miała na później jest zapakowane i są to większe to rozmiary także napewno będę je miała na długo a wydaje mi się ze wszystko zależy od dzidziusia jeśli się nakrywa to chyba bezpieczniej w rozku moje malutkie kuzynki spał pod kolderkami od poczatku i było ok a od brata dziewczyny w rozkach a później pod kolderkami i to jedna cały czas się odkrywala jak mój brat bo za gorąco jej było a druga znowu musiała być przykryta dobrze bo marzla jak bratowa ja mam wszytsko poza tymi spiworkami bo jeszcze się zastanawiam nad nimi ale zawsze można dokupić i zobaczę jak moi chłopcy będą co dla nich będzie lepsze :)
 
reklama
Do góry