reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
1484835821-aaaaaa.jpeg

My tez pozdrawiamy [emoji6] taki eskimosek chodzi na spacerki .

Straw trzy kursy na dół a po spacerze cztery na górę bo jeszcze zakupy , ale da się [emoji3]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jak??? Daj instrukcje[emoji6]

Eskimosek sliczny[emoji176]

Dziewczyny nie macie problemy z zapinaniem dzieci w fotelikach w tych kombinezonach???
Moj mi nigdy nozek nie wyprostuje i ma je zgiete tak ze wylaza z nogawek kombinezonika i jak go zapibamy to nie sciagamy pasami tak jak trzeba bo sie boimy ze mu nogi polamiemy bo nigdy nie wiemy gdzie ma te nozki.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Flandi gratulacje! Slicznosci [emoji7]

Husan ja tez mam przeczucie, ze bedzie wczesniej. Mala siedzi bardzo nisko... a nic nie mam poprane, ani z apteki zamowione. Biore sie za to w przyszlym tyg koniecznie [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja bym chciala jeszcze poczekac. Ja czekam najpierw na ciebie a po tobie ja dopieto zaczne odliczac. Ja po niedzieli bede dopiero zaczynac wszystko prac
W takim razie kciuki zaciskam z chłopakami żebyś dotrwała do końca :) ja mam poprane i po prasowanie juz bo bałam się ze kręgosłup mi nie wytrzyma i dobrze bo szyjny odcinek mi nawala i prawa reka caly dzien i noc zdretwiala i problem mam z myciem zebow a o prasowaniu nie ma mowy teraz tylko pakowanie i juz będę gotowa :)
 
reklama
Flandi gratulacje! Slicznosci [emoji7]

Husan ja tez mam przeczucie, ze bedzie wczesniej. Mala siedzi bardzo nisko... a nic nie mam poprane, ani z apteki zamowione. Biore sie za to w przyszlym tyg koniecznie [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja swojego rozrabiake jutro zobacze ale na usg. Ja mam wrazenie ze moj jest dalej poprzecznie ulozony. Ja tez jeszcze nie mam kosmetykow. Jak dobrze pamietam to u nas roznica chyba 2 tyg
 
Do góry