reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

My mamy nebulizer esperansa dostalismy w prezencie ale jeszcze odpukac nie uzywalismy.tez ze smoczusiem.
Ktos mi podmienil dziecko. Wczesniej spala 4 godziny wybudzalam na butle. Teraz prawie trzy i nic jej nie przeszkadza. Jedno podanie boboticu tak by pomoglo?:rolleyes2::rolleyes2:
Rybko kciuki zacisniete!!
 
reklama
Rybko, oby udało się uzupełnnić wody i potrzymać chłopców jeszcze u mamusi. Trzymaj się !!! Kciuki za was !!!
 
Mamusie ktore byly na warsztatach mama wie u zawitkowskiego. Jak to bylo z rejestracja. Jak sie rejestrowalam to byl tylko 1 bilet a co z mezem? On tez moze wejsc na ten bilet?
 
reklama
Sytuacja narazie ok wody się lały dwie kroplowki dostałam zastrzyk badania przepływy ok serca biją dobrze trochę krwi było z wodami ale ktg ok skurczów nie mam więc jeszcze nie rodzimy
Całe szczęście!!!!!! To dzisiaj tak się zaczęło z tymi wodami???

Ps. dziewczyny wy też tak chrapalyscie po koniec ciąży ?????
 
Do góry