reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A mówią wszędzie, że niemowle powinno spać na płaskim, bez żadnej poduszki...To jak w kocu?Zwariować idzie :(
Zgadza się. Dlatego podkłada się klin lub coś innego pod materac, żeby zrobić lekkie nachylenie materaca, a bobas nadal leży jakby na płaskim.
 
reklama
Tez bym chciala, ale za cholere sie do spacerow zmobilizowac nie moge. Od przyszlego tyg juz musze sie zmusic. Nie wiem jak, ale musze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja akurat lubię spacerować:) Przed ciążą byłam bardzo aktywna fizycznie, więc nie mam z tym problemu :) Tylko ciężko już tak łazić...I gorąco...I nogi spuchnięte...I czuję się jak wieloryb :(
 
Ja akurat lubię spacerować:) Przed ciążą byłam bardzo aktywna fizycznie, więc nie mam z tym problemu :) Tylko ciężko już tak łazić...I gorąco...I nogi spuchnięte...I czuję się jak wieloryb :(

No ja tez lubie, pogode mam idealna, bo codziennie ok 14-16C i slonko, ale po prostu mi sie nie chce, bo zmeczona jestem i mnie kregoslup ledzwiowy naparza [emoji12] No i samej to nuuuudaaaa [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***
09.02.2017 Zojka - córeczka Mavi
21.02.2017 Wojtusia & Piotrusia - skarby Rybki
upload_2017-2-22_22-9-28-gif.796471

23.02.2017 Kajka*89: synek


MARZEC

01: Katharina 203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01: BeataWarszawa - USG połówkowe
02: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03: Jogo - I badania prenatalne
07: Butterfly1331 - III badania prenatalne
16: Peugeotka36 - wizyta z USG u gin prowadzącego ciążę
20. Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana
28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
14.04.2017 - Peugeotka36: Nicole cc
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
Cześć kochane
Wczoraj nie dałam rady już nic napisać bo Alan był niespokojny aż do nocy i wymagał mojej uwagi,co siegałam po tel to marudził i kończyło się na rękach
Od początku...
O 4 rano Alan strasznie rzucił się w łóżeczku podniosłam głowę a on się dusił:(
Wytargałam go szybko do pionu a on dalej nie umiał złapać powietrza,nie pomogło dmuchanie w twarz...dopiero po kilkunastu sekundach złapał jeden oddech i znowu to samo
Za chwilę pełno piany z buzi a on siny
Kilka minut później jechaliśmy już karetką do szpitala
Tam przez 9 godzin chodziliśmy od gabinetu do gabinetu na konsultacje .zobaczył go chyba każdy lekarz w tym szpitalu
Miał usg główki,usg brzuszka i jąder,rtg klatki piersiowej,badania krwi,gazometrie
Konsultacje pediatryczna,chirurgiczną,urologiczną,gastrologa... i dalej nie wiadomo co się dzieje
Gdyby nie to że w szpitalu panuje grypa i rotawirusy i oddziały są pozamykane bo wszyscy wymiotują itd to pewnie byśmy zostali a tak z lekami w stabilnym stanie pojechaliśmy do domu
Podejrzewają refluks żoładkowo przełykowy i za dwa tyg kładą nas do szpitala na ph metrie:(
Jakby tego było mało podejrzewali skręt jąder..."na szczęście " to "tylko" wodniaki które być może się wchłoną ,jeśli nie konieczna będzie operacja :(
To co przeżyłam jest nie do opisania
Czas do przyjazdu karetki to była wieczność
Prawie umarłam a najgorsze jest to że dalej nie mamy pewnej diagnozy
Dziś w nocy mimo zmęczenia co chwile zerkałam do niego a jak się tylko ruszył to prawie na równe nogi wyskakiwałam z łóżka
Masakra

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dreszcze mnie przeszły jak to czytam. Straszne
 
Tequila z tą wagą to pierwsze słyszę. Że niby co mam dawać mniej jedzenia? Przecież ona podwoi wagę urodzeniową jak będzie miała 3-4 miesiące.

Ja już to przerabiałam z pierwszą. Ona się w skali nie mieściła, taka była gruba. I ja, świeżo upieczona pierworódka, z wizjami jakiegoś monstrum. To się skończyło jak miała 2-3 lata. A teraz jest taka chudzina, w 10 centylu.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dotyczy to napewno każdego dziecka
Ja karmię piersią i dokarmiam mm i wygląda na to że tego mm podaję za dużo bo wczoraj w szpitalu nie mieliśmy mm i dostawał tylko pierś i co prawda domagał się jej często ale mu wystarczyło i dziś w ciągu całego dnia dostał tylko trzy butelki mm po 70ml i też nie jest głodny
Wcześniej dawałam po 100ml co 3 godziny po karmieniu piersią
Także coś w tym może być. Lekarz twierdzi że tak małe dziecko zje tyle ile mu się poda jeśli zje za dużo poprostu zwymiotuje

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo ma spac na plasko, ale lozeczko ma byc minimalnie podniesione (podkladasz np ksiazki pod nogi lozeczka od strony glowy) i jak ma refluks to ma to pomoc w tym zeby sie nie zakrztusilo. Ale nie zawsze dziala jak widac...

Ja ju po wizycie. Lili wazy 2560g wiec nadal wg lekarki nie bedzie duza. Gbs pobrany, za tydz kolejna wizyta iw tedy sprawdzi szyjke czy cos sie dzieje. Poki co wszytsko oki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super że u maluszka wszystko dobrze:)
Łóżeczko powinno być podniesione pod kątem 30 stopni żeby dało jakikolwiek efekt a to całkiem duży spadek

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry