reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Witam serdecznie, ja jestem swiezo po tescie.wyszedl pozytywny:) Transfer 5 dniowej blastocystki mialam 2 tygodnie temu. Pierwsza proba IvF byla we wrzesniu i tez sie udala niestety okazalo sie ze mialam puste jajo plodowe. Poronienie mialam wywolywane w 9 tygodniu... tym razem przeczuwam ze wszystko sie uda! Niestety jedna sparwa mnie martwi. W nocy dostaje boli takich jak przy okresie....i ciagniecie... a to dopiero wg obliczen 6 tydzien sie zaczyna.... bole pojawiaja sie po siusianiu, trwaja gora z 4 -5 minut i nie sa bardzo sile po prostu brzuch cmi... jak w pierwszy dzien okresu. Czy to normalne? Czy tez rak mialyscie?

EWUNKA- bardzo mi przykro, ale badz silna. My jestesmy stworzone po to zeby walczyc!!!!wiem ze twrqz zadne slowa otuchy nie pomoga, sama wiem ze jest ciezko... ale nie poddawaj sie...

A masz może tylozgięcie macicy ?
Bp ja mam i tak nie kiedyś złapało ale tylko raz, ale przy tylozgięciu to podobno może się powtarzać bo macica się prostuje.

Ewunia serio byłam przekonana że teraz to na bank się uda i jestem wkurzona :crazy: ehhhh....
 
Tak, w domu. Wypuscili nas w czw o 22h. Zabrali ja zeby jej cewnik zalozyc i doslownie minute przed tym wysikala sie i zrobila kupke. Dzieki Bogu, plakalam jak dziecko jak mi ja oddali mowiac, ze nic jej nie zrobili, bo sama dala rade. Ale jak dla mnie sika za malo, baardzo rzadko tam cos w tym pampku jest, pasem prawie nigdy sie niebieski nie robi. Dzis kolo 17h idziemy do szpitala skontrolowac wage, zoabczymy co powiedza...

Ewunka mam nadzieje, ze jednak jeszcze cos drgnie. Jesli nie - walczysz dalej, tam na lodowisku na pewno jest Twoj upragniony cud.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wierze ze stres !! Dla mnie porod byl stresem wogole nie przygotowana na to Ale slyszalam jej krzyk pierwszy to az ulzylo

Ja sama waze Nicole mimo ze tez mi Ja waza Ale wole miec swoja wage ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz może tylozgięcie macicy ?
Bp ja mam i tak nie kiedyś złapało ale tylko raz, ale przy tylozgięciu to podobno może się powtarzać bo macica się prostuje.

Ewunia serio byłam przekonana że teraz to na bank się uda i jestem wkurzona :crazy: ehhhh....
Nie, nie przodozgiecie wlasnie sprawdzilam w dokumemtach bo zwatpilam:)[emoji12]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AniaCh83 musze nadrobic zaleglosci w czytaniu...
Gratulacje i oby do usg serduszka!! Potem JuZ zleci
Nie mysl o becie Ja ribilam Tylko raz bo Tak naprawde to JuZ usg serduszkowe najwazniejsze ...


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
@Ewunka tu znalazlam info o Tobie szkoda ze zle wieści:( bardzo mi przykro to wiem ze sie podniesiesz i bedziesz walczyć dalej tym bardziej ze masz po kogo wracać
pytałam juz na in vitro ale moze wiecej was tu mamuś ma doswiadczenie z Tractocile zastanawiam sie czy sprobowac z nim transfer podobno podnosi skutecznosc transferów oprócz zmniejszenia częstotliwości skurczów i napięcia mięśni macicy, dodam ze nie mialam badań pod tym katem ale dr twierdzi ze przy moich schorzeniach tj miesniaki sklonnosc do polipow bylo by to wskazane maja w klinice bardzo dobre z nim efekty
 
reklama
Do góry