reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej. Jakis czas mnie nie bylo i nie nadazam was czytac ;)
Witam nowe kolezanki i nowe dzidzie na swiecie ;)
A ja od wczoraj niestety na insulinie juz... Moje cukry poranne niestety nie do opanowania... Ale czego sie nie robi dla dzieci :) jedyne co mnie tak naprawde martwi to to ze nie moge rodzic u siebie w szpitalu juz tylko znowu kierunek na Bydgoszcz... Na szczescie nie mam az tak daleko ;)

Wczoraj zaczelam tez 30 tc... Oj... Jak to zlecialo szybko... Teraz to juz chyba pora konczyc zakupy, robic wielkie pranie i za jakis czas wstepnie sie pakowac ;)
Pozdrawiam slonecznie :)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Jakis czas mnie nie bylo i nie nadazam was czytac ;)
Witam nowe kolezanki i nowe dzidzie na swiecie ;)
A ja od wczoraj niestety na insulinie juz... Moje cukry poranne niestety nie do opanowania... Ale czego sie nie robi dla dzieci :) jedyne co mnie tak naprawde martwi to to ze nie moge rodzic u siebie w szpitalu juz tylko znowu kierunek na Bydgoszcz... Na szczescie nie mam az tak daleko ;)

Wczoraj zaczelam tez 30 tc... Oj... Jak to zlecialo szybko... Teraz to juz chyba pora konczyc zakupy, robic wielkie pranie i za jakis czas wstepnie sie pakowac ;)
Pozdrawiam slonecznie :)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez z cukrzyca lecz bez insuliny a i tak bede rodzic w bizielu w bydgoszczy...zobaczymy jak to bedzie...
 
Biziel oblegany ;) pierwszego tez tam rodzilam - nie mam na co narzekac ogolnie pod katem opieki... Mimo ze lezalam cala noc na porodowce bez skurczy w oczekiwaniu na oksytocyne...
Jedyne co to dopiero podczas kontroli na patologii noworodka - z powodu niedoczynnosci tarczycy u mnie w ciazy , pediatra zauwazyl u malego w 6 tyg zrosniete juz pekniecie obojczyka...
Niestety zablokowal mi sie barkiem podczas porodu, szczescie w nieszczesciu ze sam jakos sie przekrecil i dal rade wyjsc, ale to poboc dosc czeste powiklanie w takim przypadku...

I nie wiem czy nie widzieli po porodzie czy tylko nikt nic nie mowil ...

Sent from my LG-K420 using Forum BabyBoom mobile app
 
@Atena33 powodzenia.
Ja Dziś byłam u lekarza z okresem czyli na dniach zaczynam przygotowanie do transferu .
Wracam po mojego śnieżka wybrałam tym razem 1 blastke zostaną ( 2 szt 3 dniowe)

Może na Święta ktoś się wykluje i się zaczepi u mamusi.
To jest jak naług nie potrafię przestać nie chce czekać chce już chce teraz ......
Miała to być ostatnia stymulacjia a w głowie już się rodzi pomysł że jak te 3 zarodki nie dadzą radę to zrobię następną ....
Mam już coś z głową :szok:
Niech to wkoncu się uda bo pójdę w kaftan......:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Atena33 powiedzenia.
Ja Dziś byłam u lekarza z okresem czyli na dniach zaczynam przygotowanie do transferu .
Wracam po mojego śnieżka wybrałam tym razem 1 blastke zostaną ( 2 szt 3 dniowe)

Może na Święta ktoś się wykluje i się zaczepi u mamusi.
To jest jak naług nie potrafię przestać nie chce czekać chce już chce teraz ......
Miała to być ostatnia stymulacjia a w głowie już się rodzi pomysł że jak te 3 zarodki nie dadzą radę to zrobię następną ....
Mam już coś z głową :szok:
Niech to wkoncu się uda bo pójdę w kaftan......:eek:
To chyba jednak zupełnie normalne jest, wracaj prędko po maluszka :-)
 
Do góry