reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziekuje za dobre slowo. Jutro jadę jeszcze do lekarza z kliniki od Ivf ciekawe co on mi powie. Ja tez latam co chwilę ostatnio. A Ty przechodziłas procedurę w Pl czy Uk? Widziałam, że mieszkasz w Londynie. Masz może jakiegoś dobrego prywatnego gina tutaj? Ja znam fajnego nawet , ale przyjmuje na Croydon, a to ode mnie dwie godziny drogi. I mają tam taki malutki sprzecik do USG.. .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

W Uk ti chyva zalezy od kliniki potem od szpitala i od szczescia jak sie ma ivf a potem prowadzona ciaze bo ja jestem zadowolona;), przy ivf np nie pozwolili mi dojsc poki nie zbilam moje tsh ,w ciazy od razu wykryto lozysko przodujace gdzie np w pl prywatnej przychodzi tooting center mi powiedziano ze wszystko w porzaciu ..... wiec w Uk wiadomo medycyna jest troche dziwna Ale nie nalezy wszystkich do jednego kubla wrzucac [emoji23]z podejsciem ze umrzemy tu bo Sue nami nie zajma....



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.04 2017 Anetka33 : syn Wiktorek


KWIECIEŃ
13: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Rustynka-wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Jogo - badania połówkowe
27: cytrynkaxxxx84 - wizyta 3D

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

28.03.2017 - natula: Natalia
08.05.2017 - Butterfly1331: Staś cc
14.05.2017 - Katharina203: Maja
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
W Uk ti chyva zalezy od kliniki potem od szpitala i od szczescia jak sie ma ivf a potem prowadzona ciaze bo ja jestem zadowolona;), przy ivf np nie pozwolili mi dojsc poki nie zbilam moje tsh ,w ciazy od razu wykryto lozysko przodujace gdzie np w pl prywatnej przychodzi tooting center mi powiedziano ze wszystko w porzaciu ..... wiec w Uk wiadomo medycyna jest troche dziwna Ale nie nalezy wszystkich do jednego kubla wrzucac [emoji23]z podejsciem ze umrzemy tu bo Sue nami nie zajma....



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ja nie narzekam na angielska służbe zdrowia, tylko zapytałam o prywatnego gina, bo wiadomo, ze panstwowo nie dostaniesz sie do żadnego przed 12tc. W poprzedniej ciąży bardzo dobrze się mną zajęli.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja nie narzekam na angielska służbe zdrowia, tylko zapytałam o prywatnego gina, bo wiadomo, ze panstwowo nie dostaniesz sie do żadnego przed 12tc. W poprzedniej ciąży bardzo dobrze się mną zajęli.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

To raczej bylo skierowanue do jogo ;)

Jestes JuZ Po usg serduszka [emoji106][emoji110]?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry