reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
AniaCh
emoji110.png
 
Kobietki mam pytanie dotyczące biustonosza do karmienia. Jaki wybierałyscie i czym się kierowalyscie przy wyborze. Z fiszbinami czy bez, ile sztuk, czy rozmiar większy czy taki sam jak w ciąży. Dziękuję za podpowiedzi gdyż mam duży dylemat
 
Kobietki mam pytanie dotyczące biustonosza do karmienia. Jaki wybierałyscie i czym się kierowalyscie przy wyborze. Z fiszbinami czy bez, ile sztuk, czy rozmiar większy czy taki sam jak w ciąży. Dziękuję za podpowiedzi gdyż mam duży dylemat

Bez fiszbin. Bedziesz spedzac w tym staniku caly dzien i noc, bez fiszbin jest wygodniej. I lepiej rozmiar wiekszy, bo jak sie pokarm pojawi to piersi sie powiekszaja i sa wrazliwe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dziękuję za kciuki. Mam dola. U mnie nie może być normalnie, serio.
Byłam u dr z Kliniki, zobaczył drugi zarodek !!! Ale prawdopodobnie obumarly, albo zaraz obumrze... Ten lepszy zarodek, stwierdził, że prawidlowy. Powiedziałam, że byłm u lekarza , który może będzie prowadził moja ciążę i zaniepokpilo mnie tętno, nawet nie zdążyłam powiedzieć jakie było, a on że wg niego zarodek jest prawidłowy a o tetnie mam rozmawiać z lekarzem który mi o tym powiedział [emoji37]... Nie powiedział wymiarów ani tętna. Jestem w szoku do tej pory, nawet nie pomyślałam wcześniej że takie coś może się zdarzyc. Poprzedni lekarz we środę, nie zobaczył drugiego zarodka... niedopatrzenie czy dopiero się pojawił??

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tym drugim nie ma tetna. Lekarz powiedział, że powinien się wchłonąć, że raczej nie ruszy już i nic z niego nie bedzie. Wchłonie się albo zostanie wydalony... mogą być plemienia, ale nie muszą i raczej nie powinien zaszkodzić temu zarodkowi z tetnem... Znowu wszystko na 'Chyba' albo na 'raczej' , a nic na 100%... [emoji22]


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na dodatek progesteron... 9.76!!!!! Masakra jakaś!
E2 338, to Ok??
Mam zmniejszyć dawkę estrofemu I progesteronu doustnego i dowcipnego, a włączyć Proltutex.
Finalnie mam 2x duphaston, 2x estrofem, 400 utorgestanu sopochwow i 1x Prolutex.
1x clexane i acard.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry