reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To masz taką jak ja miałam to połowa sukcesu ja jestem ze śląska i chodziłam do docenta Cnoty i u niego w sxpitalu rodziłam i dxieci były też razem ze mną bo jest tu oddział neonatologii
Kurczę nie wiem co robić czy chodzić do dr Piotra pierzynskiego co robił in vitro i dojeżdżać 150km szukać hoteli. Czy szukać kogoś w Warszawie i mieć tam gdzie przeczekać nawet
 
Zespół podkradania między bliźniakami występuje między 12 a 24 tc wtedy trzeba bardzo monitorować i mierzyć dxieci bo nie może być różnicy między nimi więcej niż 20% u mnie było między 9a5% cala ciążę
 
Moja lekarka od in vitro zaraz mnie skierowała do docenta bo w razie czego gdyby wystąpił zespół podkradania to robi się laserowe rozdzielenie naczyń żeby ratować dxieci bo wiesz ze w razie czego umierają obydwa bliźniaki dlatego ważne jest mieć dobrego lekarza
 
Moja lekarka od in vitro zaraz mnie skierowała do docenta bo w razie czego gdyby wystąpił zespół podkradania to robi się laserowe rozdzielenie naczyń żeby ratować dxieci bo wiesz ze w razie czego umierają obydwa bliźniaki dlatego ważne jest mieć dobrego lekarza
Boże nie wiem co robić mój lekarz zanim dowiedział się ze ciaza podwójna to mówił że nie ma sensu tyle jeździć a wczoraj nic nie mówił. Wczoraj zresztą był jeden wielki szok
 
Boże nie wiem co robić mój lekarz zanim dowiedział się ze ciaza podwójna to mówił że nie ma sensu tyle jeździć a wczoraj nic nie mówił. Wczoraj zresztą był jeden wielki szok
Przemyśl spokojnie poczytaj opinie o Wielgosiu albo poszukaj jeszcze bo to naprawdę ważne żebyś była spokojna w ciąży
 
reklama
Do góry