reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej dla mnie trochę za wcześnie na to forum bo to 5 tydzień dopiero ale mam pytanie do dziewczyn powiedzcie proszę ile zarodków wam podano i czy dwa zarodki to zawsze ciąża bliźniacza ? Pytam bo miałam podane dwa ale lekarz mówił ze to standard po to żeby zwiększyć szanse natomiast procentowo to jest jakieś 10 % szans na bliźniaki , to było moje pierwsze ivf i pierwszy transfer i tak się zastanawiam ile ich jest :) tam w brzuszku ... nie liczyłam na bliźniaki i boje się takiej ciąży , oczywiście cieszę się ale zastanowiłabym się dłużej nad ilością zarodków gdybym widziała ze te bliźniaki są bardzo prawdopodobne jak patrzę na forum ... czuje się trochę oszukana przez lekarza ze podał mi niewłaściwe statystyki , mimo wszystko po cichu cieszę się ze się udało ! I czekam z niecierpliwością na pierwsze usg ! Nareszcie , pozdrawiam ciężarówki ;)

U nas też podane 2 zarodki, żeby zwiększyć szansę na chociaż jedną ciążę. Maluchy jednak postanowiły zostać z nami w komplecie, więc mam i synka i córeczkę teraz :) Nic się nie martw [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny w końcu mogę do Was dołączyc, zaczęliśmy 13 tc :) wczoraj byłam na usg genetycznym, z maluchem wszystko ok, rośnie jak na drożdżach, ma Juz ponad 6 cm, pięknie się rusza, macha rączkami i nóżkami :)
Miłego dnia wszystkim :*

Witaj :) rozgość się i ciesz tym cudownym czasem [emoji173]️ Gratulacje [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W momencie podejścia do kriotransferu 33,5, teraz 34. Obecnie 29t5d ciąży.
Oooo super 29 tyg to juz masz za sobą Te wszystkie niepewności zazdroszczę tez juz bym mogła mieć 29 t , zapytam się jako doświadczonej czy bolały cię jajniki na początku ciąży ? Bo mnie pobolewa , mam tylko jeden i miał aż 12 pęcherzyków nie wiem czy z tego powodu ponolewa lub czy może torbiel jakaś bo mam skłonności lub może to normalny obiaw ;)
 
Oooo super 29 tyg to juz masz za sobą Te wszystkie niepewności zazdroszczę tez juz bym mogła mieć 29 t , zapytam się jako doświadczonej czy bolały cię jajniki na początku ciąży ? Bo mnie pobolewa , mam tylko jeden i miał aż 12 pęcherzyków nie wiem czy z tego powodu ponolewa lub czy może torbiel jakaś bo mam skłonności lub może to normalny obiaw ;)
Cała ciąża to okres niepewności i ciągle jest się czym martwić:) Mnie nie bolały jajniki w ciąży (po krio), bolały mnie po punkcji dwa tygodnie, były mocno powiększone.
Co do objawów ciążowych to są przeróżne. Ja miałam ból krzyża i bolące piersi, ale mam tak zawsze przed miesiączką. Jedyne co było odmienne, to na początku odrzuciło mnie od słodyczy, później ta ochota niestety wróciła:) Myślę, że na najbliższej wizycie powinnaś skonsultować z lekarzem ten ból w jajniku. Wybierasz się na wizytę pęcherzykową czy od razu serduszkową?
 
No,w ciąży czeka na kobietę dużo niespodzianek :)
U mnie moja gin nie widzi żadnych wskazań do CC i też się szykuje do SN, a jak wyjdzie...przekonam się pewnie za miesiąc lub ciut więcej :)
11tc to jeszcze wcześnie, najlepiej teraz się po prostu cieszyć ciąża i czekać na pierwsze kopniaki:) cudowne uczucie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewno ze wczesnie, ale powoli zaczynam.myslec. remont mi sie szykuje i bede myslala tez o innych sprawach wiec musimy powoli rozwazac opcje, bo pozniej to sie skupie na kafelkach, plytkach,scianach itd.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dla mnie trochę za wcześnie na to forum bo to 5 tydzień dopiero ale mam pytanie do dziewczyn powiedzcie proszę ile zarodków wam podano i czy dwa zarodki to zawsze ciąża bliźniacza ? Pytam bo miałam podane dwa ale lekarz mówił ze to standard po to żeby zwiększyć szanse natomiast procentowo to jest jakieś 10 % szans na bliźniaki , to było moje pierwsze ivf i pierwszy transfer i tak się zastanawiam ile ich jest :) tam w brzuszku ... nie liczyłam na bliźniaki i boje się takiej ciąży , oczywiście cieszę się ale zastanowiłabym się dłużej nad ilością zarodków gdybym widziała ze te bliźniaki są bardzo prawdopodobne jak patrzę na forum ... czuje się trochę oszukana przez lekarza ze podał mi niewłaściwe statystyki , mimo wszystko po cichu cieszę się ze się udało ! I czekam z niecierpliwością na pierwsze usg ! Nareszcie , pozdrawiam ciężarówki ;)
U mnie podane byly 2, ale na moja prosbe. Ja wolalabym blizniaki, ale zostal tylko jeden niestety.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cała ciąża to okres niepewności i ciągle jest się czym martwić:) Mnie nie bolały jajniki w ciąży (po krio), bolały mnie po punkcji dwa tygodnie, były mocno powiększone.
Co do objawów ciążowych to są przeróżne. Ja miałam ból krzyża i bolące piersi, ale mam tak zawsze przed miesiączką. Jedyne co było odmienne, to na początku odrzuciło mnie od słodyczy, później ta ochota niestety wróciła:) Myślę, że na najbliższej wizycie powinnaś skonsultować z lekarzem ten ból w jajniku. Wybierasz się na wizytę pęcherzykową czy od razu serduszkową?
Wybieram się w przyszłym tyg wiec jeszcze pęcherzykowa ale marzy mi się usłyszeć moje serduszko !!! :) napewno na usg wyjdzie jeśli to torbiel wiec tym się nie przejmuje tylko żeby zdrowo rosło natomiast fakt jest taki ze zupełnie jeszcze nie czyje się w ciąży ani nie czuje się jakbym spodziewała się dziecka jeszcze na tym etapie jest to taki dziwne (po 3 latach starań ) i obce uczucie ...
 
reklama
Nowe dziewczyny - witajciei spokojnych 9 mieisiecy.

@Ewunka kiedy masz termin porodu? [emoji16]


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
Dopiero zeszlam a Ty już chcesz był rodziła :laugh2: Jeszcze mi nie mówili hi Ale z moich wyliczeń 9 styczeń no ale że ja planuje CC to pewnie grudzień :) Jeszcze musisz trochę poczekać na koleżankę dla Antoniny :D
 
Do góry