reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dopiero zeszlam a Ty już chcesz był rodziła :laugh2: Jeszcze mi nie mówili hi Ale z moich wyliczeń 9 styczeń no ale że ja planuje CC to pewnie grudzień :) Jeszcze musisz trochę poczekać na koleżankę dla Antoniny :D

A czemu jak cc to wczesniej? Ja mysle, ze najlepiej rodzic w 40tyg jesli nic sie zlego nie dzieje. Na Reyes prezent jak nic [emoji16][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A czemu jak cc to wczesniej? Ja mysle, ze najlepiej rodzic w 40tyg jesli nic sie zlego nie dzieje. Na Reyes prezent jak nic [emoji16][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zazwyczaj cc wyznaczają Ci wcześniej co by Cię skorcze porodowe nie dopadly i byś zdążyła na Cc. Wszystkie moje koleżanki z CC na zyczenie mają datę jakieś 10 dni wcześniej. To będzie prezent na gwiazdkę :laugh2:imieninowy sobie taki fundne a co :D
 
Zazwyczaj cc wyznaczają Ci wcześniej co by Cię skorcze porodowe nie dopadly i byś zdążyła na Cc. Wszystkie moje koleżanki z CC na zyczenie mają datę jakieś 10 dni wcześniej. To będzie prezent na gwiazdkę :laugh2:imieninowy sobie taki fundne a co :D

Rozumiem, choc mi moja pediatra na pierwszej wizycie powiedziala, ze Antonia ewidentnie nie byla gotowa do wyjscia, stad jej "przyklejenie" do mnie. A urodzila sie w 40t1d. Nie wiem co by bylo jakby sie urodzila 2tyg wczesniej.
Czyli juz nq bank jestes na cc zdecydowana?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny w końcu mogę do Was dołączyc, zaczęliśmy 13 tc :) wczoraj byłam na usg genetycznym, z maluchem wszystko ok, rośnie jak na drożdżach, ma Juz ponad 6 cm, pięknie się rusza, macha rączkami i nóżkami :)
Miłego dnia wszystkim :*

Witaj na forum gratuluje i tsmrzymam kciuki za spokojną ciążę!
 
Rozumiem, choc mi moja pediatra na pierwszej wizycie powiedziala, ze Antonia ewidentnie nie byla gotowa do wyjscia, stad jej "przyklejenie" do mnie. A urodzila sie w 40t1d. Nie wiem co by bylo jakby sie urodzila 2tyg wczesniej.
Czyli juz nq bank jestes na cc zdecydowana?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na 99% chce cesarke na zyczenie .
Czasem robią i cesarski na zyczenie w 41 tc wszystko zależy .....Wiesz jak jest tyle wiesz że nic nie wiesz jak to będzie :)
 
Będzie na pewno wszystko dobrze! Musi i koniec kropka! :) może pij sobie meliske na noc. Mnie od razu usypia herbatka melisa z Gruszka :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie melisa nigdy nie usypiala, ostatnio spróbowałam ponownie , wierząc, że coś się zmieniło... zmieniło.. . Mdlilo mnie przez kilka godzin i wtedy już w ogóle nocka była zarwana.
Odespie po wtorku... [emoji26]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.05. 2017 Katharina203 : córeczka Maja
08.05.2017 Butterfly1331: synek Staś
12.05.2017 - cytrynkaxxxx84: synek Michałek


MAJ
24: Ma@da- wizyta u gin prowadzącego ciążę

CZERWIEC
8: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
5: Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
20.07.2017 - Liza1321: Michałek (na 90%)
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
08.09.2017- Jogo: prawdopodobnie syn ???
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
13.12.2017 - M@gda : ???
 
Mnie melisa nigdy nie usypiala, ostatnio spróbowałam ponownie , wierząc, że coś się zmieniło... zmieniło.. . Mdlilo mnie przez kilka godzin i wtedy już w ogóle nocka była zarwana.
Odespie po wtorku... [emoji26]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A mnie zwykła melisa też nie rusza,ale za to melisa z Gruszka...Kochana,5min i mnie nie ma ;)
Będzie dobrze, będzie piękne usg i piękny zdrowy maluszek ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hihi, coś mi się wydaje, że Michałek rozpoznaje teren i Mamę. Jak się trochę pozna to zacznie szaleć:)
A tak na serio to super z tą laktacją, ja się boję tego momentu i czy uda mi się ją rozkręcić.
Dużo sił i zdrówka teraz:)

Nie sądziłam że będę miała problem z laktacja, a jednak. Na szczęście wszystko już dobrze.
 
Do góry