reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No wiem wiem widziałam :)i strasznie się cieszę :biggrin2:na jakiś czas spokój wiem to po sobie ;)ja dziś dokładnie 13 tydzień skończony :)Ty Aniu chyba też prawda .?
No wg ivf to 13t0d , ale wg OM 12t4d.
Ja nie dam rady tak się cieszyć pełną piersią. Chciałabym usg mieć co tydzień:) w poprzedniej ciąży byłam 100 dni. To trochę pod kopułą mi siedzi, Ale staram się myśleć pozytywnie.


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jaki masz model ?
W szpitalu mieli ten sam?


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam taki tylko w wersji rozowej. Dosyc ze sluszysz to jeszcze na ekranie widzisz jakie tetno jest. W szpitalu mieli chyba jakis starszy bo strasznie piszczal :) i mial krotszy kabelek...ale raz nie bylo mojej gin i poszlam prywatnie na wizyte do jej kolegi i on oprocz usg na brzuch zrobil wlasnie takim detektorem identycznym jak moj...jak go wyjmowal z szuflady to razem z mezem rownoczesnie sie usmiechnelismy...
Motylek tez z tego co pamietam ma taki sam...
 

Załączniki

  • detektor-tetna-plodu-lublin-sprzedam-129973867.jpg
    detektor-tetna-plodu-lublin-sprzedam-129973867.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 102
Dzięki za info, a sama położna zaproponowała Ci te wizyty, czy Ty o nie dopytywałaś? Od którego momentu trwania ciąży na nie chodziłaś?
Na szkole rodzenia dowiedzialam sie ze w czasie ciazy przysluguje polozna. Wybralam sobie po opiniach i zadzwonilam. Ona spytala ktory jestem tc i umowila sie ze mna na podpisanie deklaracji ze to ją wybieram a np nie z przychodni do ktorej naleze. Potem o spotkaniach umawialysmy sie smsami
 
Cześć Dziewczyny ja dziś prenatalne +wyniki testu pappa. Cała noc śniły mi się koszmary że mój mąż mnie zdradza i obudziłam się w podłym humorze. Tak się boję tych badań że już mi się dłonie poca ;)trzymajcie kciuki , proszę

Trzymamy mocno!!! Będzie dobrze [emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Małgoś, widzialas, przeżyłam to wczoraj. Stres nie z tej ziemi. A sny... chyba jakaś taka noc była bo mi też całą noc że mąż zdradza i na dodatek w ogóle tego nie ukrywał, nie wstydził sie.. oh koszmar. Ja mu dam jak wróci z pracy ;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Co to za noc bo mnie tez moj m zdradzal [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a jak jest z tą położną w trakcie ciąży? To ona przychodzi na wizyty już w trakcie czy po porodzie? Bo może ja coś nie wiem, a powinnam mieć już wybraną w 31 tc? Co ile macie taką wizytę i czy one są na NFZ?

Ja mam położną od koło 20 tc . Możesz mieć ale nie musisz nie ma wymogu. Moja przychodziła do chrzesniaka i od razu mnie zapisała przychodzi raz w miesiącu na NFZ nic nie płacisz.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź z położną. Ja dopiero zaczynam się rozglądać i chyba też poczytam trochę opinii odnośnie tych z okolicy. Rustynka u Ciebie to w ogóle fajnie, że do domu przyjeżdża, ciekawe czy u mnie też oferują taką usługę, bo mieszkam na obrzeżach miasta i już trochę mi ciężko wybierać się gdzieś autobusami.
 
reklama
Do góry