reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

aniasiwa ;dreamscometrue witajcie na cieżarowkach i raz jeszcze gratuluję ciąży.
Podajcie terminy wizyt i porodów dopiszę Was do kalendarza .
 
reklama
Hej wszystkim, mam pytanko.. Jestem w 14 tc i od pewnego zauważam taki gesty, ciągnący, przezroczysty śluz..nie ma go jakoś duzo ale jest. Miała tak któraś? Do lekarza idę dopiero 20.06 :/ a się trochę martwię

Śluz w ciąży to raczej norma i trzeba się przyzwyczaić i zakupić większą ilość wkładek higienicznych bo idą jak woda. Śluz tworzy barierę ochronną przed bakteriami . Jeśli tak jak piszesz jest to wydzielina bezbarwna raczej nie ma czego się obawiać .
 
@Ewunka jak samopoczucie? Są już jakies mdłości? Migreny przeszły?

Sent from my LG-K350 using Forum BabyBoom mobile app
Narazie nie przyjdę na te ziemniaczki......
Głowa mnie boli raz trochę raz bardzo .....
Mdłości miewam codziennie Ale takie do ogarnięcia ciasteczko mam zawsze pod ręką :):)

Tylko głodna nie jestem wcale i musimy przełożyć te ziemniaczki.
Wzięłam tydzień wolnego bo czuje się trochę niewyraźnie :eek:
Wczoraj spałam chyba 20 h
 
Narazie nie przyjdę na te ziemniaczki......
Głowa mnie boli raz trochę raz bardzo .....
Mdłości miewam codziennie Ale takie do ogarnięcia ciasteczko mam zawsze pod ręką :):)

Tylko głodna nie jestem wcale i musimy przełożyć te ziemniaczki.
Wzięłam tydzień wolnego bo czuje się trochę niewyraźnie :eek:
Wczoraj spałam chyba 20 h

Hehe byle przetrwać do 3 miesiąca. Na mdłości podobno imbir i migdały chociaż mi ten pierwszy tak nie smakował ze chyba jeszcze bardziej było mi źle.



Sent from my LG-K350 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja pije imbir swierze plastry zalewam wrzątkiem i pije. Nie wiem czy pomogą...... pije :)

Tez tak robilam. I cytrynke dodawalam, ale mdlilo mnie i tak :) I ja autem jezdzic nie moglam, bo mi sie slabo robilo. Ale gdzies tak w 13-14tyg przeszlo [emoji6]
I dobry plan z wolnym - ja bylam na zwolnieniu od 9tyg, bo nie mialam jak autem dojezdzac i baaardzo duzo spalam, bo lecialam na pysk doslownie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez tak robilam. I cytrynke dodawalam, ale mdlilo mnie i tak :) I ja autem jezdzic nie moglam, bo mi sie slabo robilo. Ale gdzies tak w 13-14tyg przeszlo [emoji6]
I dobry plan z wolnym - ja bylam na zwolnieniu od 9tyg, bo nie mialam jak autem dojezdzac i baaardzo duzo spalam, bo lecialam na pysk doslownie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W samochodzie muszę mieć otwarte okno bo mi słabo ...
Liczyłem że przejdzie w 12 tc ..a tu 13/14 :errr: ja dopiero 7+4 :laugh2:
 
reklama
Moze przejdzie w 12, moze nawet wczesniej. Nie przewidzisz. Tak czy siak nie ma co narzekac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie narzekam. Co 2 tyg jeżdżę oglądać Marcelinke....wspaniałe uczucie takie mini rączki .....
i tak ślicznie rośnie magia :)
 
Do góry