reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Plus że sporo teraz jest produktów bez glutenu znaczy piszą na opakowaniach jest czy nie :-) :)
Czyli malosmacznych [emoji23][emoji23][emoji23] a tak serio to je tez jem duzo glutenu i zadne ziarna itd mi nie wchodza. No i mam parcie na mieso i wszystko co z miesem w kazdej postaci byle nie z kurczakiem bo od niego mnie cofa.

A Wy jakie macie smaki?
 
Czyli malosmacznych [emoji23][emoji23][emoji23] a tak serio to je tez jem duzo glutenu i zadne ziarna itd mi nie wchodza. No i mam parcie na mieso i wszystko co z miesem w kazdej postaci byle nie z kurczakiem bo od niego mnie cofa.

A Wy jakie macie smaki?
ja jak na początku ciąży słodkiego nie ruszałam to teraz non stop bym żarła ....
 
Czyli malosmacznych [emoji23][emoji23][emoji23] a tak serio to je tez jem duzo glutenu i zadne ziarna itd mi nie wchodza. No i mam parcie na mieso i wszystko co z miesem w kazdej postaci byle nie z kurczakiem bo od niego mnie cofa.

A Wy jakie macie smaki?

Ogórki kiszone xD Nie same, ale do obiadu muszą być.

Na słodkie zupełnie nie, kawa nie, herbata nie.
Też głównie mięsożerna, serki topione jeszcze są u mnie na topie.
 
Dla mnie w ciąży jedzenie może nie istnieć . Nie mam ani zachcianek ani chęci do jedzenia . Jem bo muszę ale napewno nie takie ilości żeby tak szybko mi brzuch rósł . Dziś stwierdziłam ze albo mam dużo wód płodowych albo mała będzie wielka .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
ja jak na początku ciąży słodkiego nie ruszałam to teraz non stop bym żarła ....
Oj slodkie to tez mi wchodzi ale staram sie nie przesadzac bo juz mam pare kilo nadwyzki... ale wszystko co czekoladowe bym jadla[emoji4]

A jecie orzechy wloskie? Bo podobno one dobre ale ja jakos srednio... zmuszam sie do kilku co dwa dni. Obrzydly mi orzechy po stymulacji bo zarlam strasznie duzo zeby endo bylo dobre. Ale ciasto z orzechami i kremem bym zjadla[emoji16]
 
Do góry