reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zapomnialas jeszcze o: "czemu nie ma kupy?"; "ok, jest po kazdym karmieniu, ale czy to normalne?"; "unormowalo sie, jest jedna dziennie, ale czy nie powinno byc czesciej?"
I tak w kolko...
Poza tym na blogu hafiji sa zdjecia kup, zeby mozna bylo sobie porownac i nie odchodzic od zmyslow, wiec nie bedziesz musiala wstawiac [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję że nie będę szukać w necie koloru i konsystencji kupy ......
Mama ginekolog pisała że co dzień dostaje meile z kupa :laugh2::laugh2::laugh2:
A czasami przynoszą do gabinetu .....:szok:
Ja wiem że człowiek głupieje.....
Boże mniej mnie w opiece :D
 
Dziewczyny a czy ktoras z was miala krew z nosa? Nie kto wie jak duzo ale od kilku dni mam troche na chusteczce. Raz mniej raz wiecej? Normalne to?
Ja co dzień mam tak z krwią. Ale to chyba normalne. W ciąży ilość krwi się zwiększa. Tak samo krwawiące dziąsła w ciąży to też nic niezwykłego.
 
Mam nadzieję że nie będę szukać w necie koloru i konsystencji kupy ......
Mama ginekolog pisała że co dzień dostaje meile z kupa :laugh2::laugh2::laugh2:
A czasami przynoszą do gabinetu .....:szok:
Ja wiem że człowiek głupieje.....
Boże mniej mnie w opiece :D

Bedziesz szukac. Zobaczysz. Wierz mi Ewka, nigdy w zyciu nie podejrzewalas, ze kupa, siku, czerowna plamka na raczce, cokolwiek... moze Cie tak zestresowac i zmartwic. Naprawde - ten pierwszy miesiac przybliza Cie baardzo do kaftana bezpieczenstwa.
Ja niby wiedzialam i sie spodziewalam, ze hormony zrobia swoje, ale nie wiedzialam, ze az tak...
Ale potem wracasz do normalnosci [emoji16][emoji16][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi było szkoda Fasolki vel Roksi. Zostala sama ze swoimi problemami. Nawet pisałam do niej dawno temu, ale chyba chyba usunęła konto. No ale wykreśliła się od nas na własne życzenie... Razem zawsze raźniej [emoji7]
 
reklama
Do góry