reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No to tematy od samego rana...
A ja pamiętam dziewczynę, która miała podane dwa zarodki i czuła się oszukana, bo została z dwoma bąbelkami w brzuszku. Też uciekła dosyć szybko.
Dziewczyny, udało mi się dziś wcisnąć na wizytę o 15:30
bananab.gif
Zobaczę dziś maluszka!
Proszę o trzymanie kciuków, za tętno naszego Bąbelka. Mam nadzieję, że się unormuje.
 
reklama
No to tematy od samego rana...
A ja pamiętam dziewczynę, która miała podane dwa zarodki i czuła się oszukana, bo została z dwoma bąbelkami w brzuszku. Też uciekła dosyć szybko.
Dziewczyny, udało mi się dziś wcisnąć na wizytę o 15:30
bananab.gif
Zobaczę dziś maluszka!
Proszę o trzymanie kciuków, za tętno naszego Bąbelka. Mam nadzieję, że się unormuje.

Tez ja pamiętam , to jakoś nie dawno było .Nie ogarniałam tego co pisze .
To trzymam kciuki [emoji106][emoji106]
Oj u Mnie tez był numer na prenatalnych z tętnem . Prawie na zawał zeszłam tak mnie lekarz nastraszył. Wydałam kolejne 370zl poszłam na drugie prenatalne do innego i wszystko było dobrze .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny te co sa w uk (bo rozumiem ze z irl jestem sama) czy na tych wizytach w szpitalu robia prenatalne? Bo mnie moj doktorek umowil do niego ale nie powiedzial czy tylko usg czy krew tez? I teraz nie wiem bo jakby robili tez w szpitalu to dwa razy robic?
 
No to tematy od samego rana...
A ja pamiętam dziewczynę, która miała podane dwa zarodki i czuła się oszukana, bo została z dwoma bąbelkami w brzuszku. Też uciekła dosyć szybko.
Dziewczyny, udało mi się dziś wcisnąć na wizytę o 15:30
bananab.gif
Zobaczę dziś maluszka!
Proszę o trzymanie kciuków, za tętno naszego Bąbelka. Mam nadzieję, że się unormuje.
Też ją pamiętam... Zobaczcie co te hormony robią z dziewczynami... Albo one są niedojrzałe emocjonalnie albo tak im psycha siada przez to co musimy przechodzić...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
No to tematy od samego rana...
A ja pamiętam dziewczynę, która miała podane dwa zarodki i czuła się oszukana, bo została z dwoma bąbelkami w brzuszku. Też uciekła dosyć szybko.
Dziewczyny, udało mi się dziś wcisnąć na wizytę o 15:30
bananab.gif
Zobaczę dziś maluszka!
Proszę o trzymanie kciuków, za tętno naszego Bąbelka. Mam nadzieję, że się unormuje.
Tetno będzie super... Ciotki tu kciuki cisną [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Też ją pamiętam... Zobaczcie co te hormony robią z dziewczynami... Albo one są niedojrzałe emocjonalnie albo tak im psycha siada przez to co musimy przechodzić...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
No to tez straszna historia... taki bonus od zycia dostac! I narzekac... wiekszosc z nas marzy o blizniakach przeciez...
 
reklama
Do góry