reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No tez dorobilam sie oponki po lekach przed transferem ale teraz wszystkie spodnie spakowalam do pudelka bo tylko ciazowe wchodza na mnie[emoji4]

Ja jeszcze wchodzę w swoje stare ubrania, ale czuję, że niedługo trzeba będzie zmieniać. Cały dzień w normalnych spodniach już mogę nie wytrzymać.
 
Dziewczyny zalamujecie mnie ja ważę okolo 65,66kg a mam 158cm! A najlepsze ze wcale nie wyglądam jak grubas[emoji23] z tylu ciąży nie widać...

---25tc---
 
Ja jeszcze wchodzę w swoje stare ubrania, ale czuję, że niedługo trzeba będzie zmieniać. Cały dzień w normalnych spodniach już mogę nie wytrzymać.
Ja od 10tc chodze w ciążowych bo w normalnych pod koniec dnia bolal mnie brzuch no i wzmagalo to moje problemy ze wzdetym brzuszkiem teraz mam 12+4 i chyba jedne spodnie kupilam za male albo ta guma na brzuch jest slabo rozciągliwa [emoji53]
 
Dziewczyny, a te leginsy z lidla... warto po nie iść? Tak się zastanawiam czy jak będą to jednak nie zakupić. Tyle, że ja zmarźlak jestem i nie bardzo chcę zakładać teraz na tyłek coś a'la cienkie rajstopy. :D
 
Dziewczyny, a te leginsy z lidla... warto po nie iść? Tak się zastanawiam czy jak będą to jednak nie zakupić. Tyle, że ja zmarźlak jestem i nie bardzo chcę zakładać teraz na tyłek coś a'la cienkie rajstopy. :D
Nie sa ani cienkie ani super grube. Nie polecam Ci bo na mnie jest s dobre! Gdzie z h&m ciążowe spodnie mam 40rozmiar

---25tc---
 
reklama
Oj dziewczyny ja co wyjazd do miasta lub do galeri wracam z ciuchami dla maluchow. Szafa i komoda juz sie nie domykaja [emoji23][emoji1]
A co do ubierania to tez nie chce dzieciaczkow przegrzewac. Jak tam wasze brzuszki? To moj dzisiejszy juz w pizamce [emoji173] Mnie od kilku dni mecza potworne bole plecow i zgaga.. no coz wszystko do zniesienia, jak mi te tygodnie uciekaja [emoji4]
1506362006-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Pięknie wyglądasz :)świetna piżamka:biggrin2:
 
Do góry