reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny pierwszy zakup meblowy za mna[emoji4] trafila sie okazja na odkupienie fotela bujanego z bujanym podnozkiem wiec nabylam. Jest rewelacyjne!

Poza tym infrkcji ciag dalszy... rece mi opadaja... a juz myslalam ze zaleczylam bo 3 dni ok byly i wczoraj znowu wiec clotrimazolum poszlo w ruch..
Stwierdzilam ze skoro skonczylam 12 tyg to utrogestan bede pic od teraz bo mam wrazenie ze te infekcje przez to wkladanie... chociaz bardzo dbam o hygiene (nawet rece myje plynem do hig intymnej przed aplikacja) to i tak juz trzeci raz powrot. Co prawda teraz nic nie czuje ale mialam troche kremowego sluzu wiec cos tam w srodku siedzi...
Teraz pytanie:
W piatek bede u mojego giba. On moze mi przywiezc macminor500 albo cokolwiek wiec nie wiem czy czekac do piatku czy od dzis brac przez 10 dni hexatiab ktore mam?
Chwilowo nie swedzi ale przez ten sluz na wkladce przypuszczam ze w srodku moze cos byc.. co myslicie?
I przepraszam ze znowu to zaprzatam glowe moja infrkcja ale czuje sie takabezradna...
Uwielbiam fotele bujane, tez rozwazam zakup. Pochwal sie swoim, zebym wiedziala, ktory jest taki wygodny. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny... To chyba trochę popiorę bo chyba tylko ja jeszcze nic nie mam poprane i nie ogarniete

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Ja dopiero dziś pytałam [emoji4]
1506439642-aaaaaa.jpeg
1506439646-aaaaaa.jpeg
jutro następną tura [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uwielbiam fotele bujane, tez rozwazam zakup. Pochwal sie swoim, zebym wiedziala, ktory jest taki wygodny. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia moj jest dokladnie taki:
1506439745-aaaaaa.jpeg

Tylko ze ma rozpruty na kilka cm bok materialu na oparciu, proste do zszycia i wszystko mozna prac razem z gabka (a jeszcze sie zastanawiam czy nie dac tesciowej zeby mi nowe wszystkie pokrowce uszyla z zamkami zeby sciagac i prac bez gabki a tesciowa ma szwalnie wiec zrobi wszystko. Cala czesc drewniana bez ryski idealna. Normalnie kosztuja 180euro ja dalam 40e wiec jestem bardzo zadowolona[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Ja dopiero dziś pytałam [emoji4]
1506439642-aaaaaa.jpeg
1506439646-aaaaaa.jpeg
jutro następną tura [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem gdzie mieszkasz ale jakbyś kiedyś chciała to ciocia Asia z Sara bardzo chętnie Cie odwiedzą bo uwielbiają takie klimaty . Cudnie [emoji7] nie zazdroszczę prasowania. Ja jeszcze nie zaczęłam a już mam dość od patrzenia [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam straszny problem z zatokami... bol jest nie do wytrzymania jak już jest mega źle biorę paracetamol Ale on guzik daje . Niechce za bardzo póki co iść do lekarza rodzinnego bo zaraz znając jego rozłożyć ręce albo da mi antybiotyk a tego chce uniknąć. Orientuje się któraś z was zy w ciazy mogę nagrzewać zatoki taka lampa z czerwoną żarówka zawsze mi to pomagało...
 
reklama
Dziewczyny mam straszny problem z zatokami... bol jest nie do wytrzymania jak już jest mega źle biorę paracetamol Ale on guzik daje . Niechce za bardzo póki co iść do lekarza rodzinnego bo zaraz znając jego rozłożyć ręce albo da mi antybiotyk a tego chce uniknąć. Orientuje się któraś z was zy w ciazy mogę nagrzewać zatoki taka lampa z czerwoną żarówka zawsze mi to pomagało...
Madzia ja tez mam problemy z zatokami i jest jedna rzecz ktora pomaga. Neil med butrlka do plukania i sol fizjo w saszetkach do niej. Przeczyszcza i odblokowuje. Mi ja polecili jak bylam w szpitalu na badaniu zatok kamerka i poprawa duza. Mozesz jeszcze posmarowac cale czolo vicks vaporub ale lampe to nie wiem..
 
Do góry