reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Śliczniutka a nie grubiutka [emoji16]Ja mam dopiero 9.11 wizytę i będzie to dokładnie trzy tygodnie od ostatniego ważenia a była podobna waga jak u Ciebie bo 620 g i będę na początku 28tc wtedy wiec ciekawe jak u Mnie pulpecik urośnie . Zazdraszczam tych pięknych zdjęciach .Moja tylko pipkę chce pokazywać [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak Ci się wydaje że ona zawsze tak współpracuje to tylko Ci się wydaje ha ha ha .
Dziś zaczynamy usg a tu piękna dupa i nic więcej ..... patrzy na moje plecy ....mowi no nic zrobimy doplera serduszka pomierzymy może się odwróci ...Nic .....
No to zrobił jej karuzele trochę podokuczal nic ....
Mówi idź zjedz słodkiego rogala i popij zimnym sokiem i idź pobiegać ha ha ha
Zrobiłam jak kazał opłaciło się Ale sapałam na tym łóżku jak hi hi hi
 
Ostatnia edycja:
Jak Ci się wydaje że ona zawsze tak współpracuje to tylko Co się wydaje ha ha ha .
Dziś zaczynamy usg a tu piękna dupa i nic więcej ..... patrzy na moje plecy ....mowi no nic zrobimy doplera serduszka pomierzymy może się odwróci ...Nic .....
No to zrobił jej karuzele trochę podokuczal nic ....
Mówi idź zjedz słodkiego rogala i popij zimnym sokiem i idź pobiegać ha ha ha
Zrobiłam jak kazał opłaciło się Ale sapałam na tym łóżku jak hi hi hi

Hahah No to tak jak miałam na połówkowym . Niestety u Mnie nawet to nie pomogło a to moje najpiękniejsze zdjęcie [emoji12]
1508764666-5f88bf9237751b80-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Slyszalam, ze dla dziecka to jest traumatyczne przezycie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz ....
Zależy jak oni to sprawdzają .....
Dla matki która chce rodzić sn jest opcjia spróbować go przekręcić myślę że to dobra opcjia .Skoro cc to trauna i przekrecania też trauma no to ma wybór :D
Dla mnie te traumy są naciągane....
Nie da się 1 dziecka urodzić 2 razy w inny sposób...
 
reklama
Dziewczyny weekend wyrwany z życiorysu ale melduje ,że poprałam, poprasowałam i poukładałam [emoji16][emoji16] cieszę się że ogarnełam to już teraz bo już wiem że z czasem będzie już tylko gorzej a Ja już teraz odczułam to w plecach .
1508764969-b95ace0559909bfa-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze, ze uwiecznilas na zdjeciu, bo potem juz nigdy tak ladnie poykladane nie bedzie, bo nie ma czasu [emoji16][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry