reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hehe ja mam foty w 3d i się śmieją że skóra zdjeta ze mnie tak samo jak ja do mojej mamy podobna jestem[emoji12] zobaczymy jak się urodzi[emoji6]

---30tc---
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nie pisałam nigdy na tym forum, ale regularnie Was czytam. Jestem w drugiej ciazy po ivf (invicta). Mam 2,5 letnia zdrowa córeczkę i jestem w 37 tyg drugiej ciazy- także mam urodzic córeczkę. Tak się boje aż drze. Czytam ten wasz optymizm i wam zazdroszczę- w mojej głowie Kołataja się myśli w stylu czy nie pomylili zarodków, albo temu podobne ..... po ostatniej aferze z marca 2015 r. Nie jestem w stanie przestać o tym myśleć. Wiem ze procedury procedurami itd ale jednak człowiek to tylko człowiek. No nic nie będę smęcić bo nie o to chodzi. Chciałam po prostu się w końcu odezwać bo regularnie was podczytuje:)
Mój syn w brzuchu to na pewno mojego męża!!! Bo już czuję że charakterek ma taty. A na usg widać, że piękny po mnie Hahaha... Co by nie było jest NASZ!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Mój syn w brzuchu to na pewno mojego męża!!! Bo już czuję że charakterek ma taty. A na usg widać, że piękny po mnie Hahaha... Co by nie było jest NASZ!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Ja z jednej strony wiem ze na pewno nasze ale z drugiej strony.... ostatnio spotkałam pare murzynów na korytarzu:) nie chcecie wiedzieć co wtedy pomyślałam:)
 
Ja z jednej strony wiem ze na pewno nasze ale z drugiej strony.... ostatnio spotkałam pare murzynów na korytarzu:) nie chcecie wiedzieć co wtedy pomyślałam:)
Oj przestań sobie wkręcać hihihihi a nawet jak będzie ciemnoskore to powiemy że po przodkach...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
1509466868-b48e0e5d33e3f4c7-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry