reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@goffa13 ja plamilam jakoś od 12do16tc. Moja lekarka zaleciła mi wtedy leżenie, nospę, magnez, prolutex i na początku relanium. W zasadzie do tej pory nie wiadomo co było przyczyną. Czasami tak po prostu macica reaguje na ciążę. Ale kąpiel tak jak dziewczyny i jak pisalas trzeba zmienić na prysznic. Nie zadreczaj się będzie ok!

---32tc---
 
reklama
@goffa13 ja plamilam jakoś od 12do16tc. Moja lekarka zaleciła mi wtedy leżenie, nospę, magnez, prolutex i na początku relanium. W zasadzie do tej pory nie wiadomo co było przyczyną. Czasami tak po prostu macica reaguje na ciążę. Ale kąpiel tak jak dziewczyny i jak pisalas trzeba zmienić na prysznic. Nie zadreczaj się będzie ok!

---32tc---
Dzięki kochane mam nadzieję że dzidziusiowi nic nie grozi będę odpoczywać i koniec z kapielami.
 
Dawki progesteron spore bo 3x1 200mg raz badałam był za niski ale nie kazali mi narazie patrzeć na wynik bo skoro go dostarczam zewnętrznie jestem dobrze obstawiona.
Ja tu z ginekologiem kontaktu nie mam zostaje pogotowie w szpitalu w którym się leżę.Juz więcej nie będę się kąpać tylko prysznic.
No 3x1 to nie az takie spore. Ja bralam 3x2 100mg i mialam jedna z najnizszych dawek w porownaniu do dziewczyn. Ale moze niech sie bardziej doswiadczone wypowiedza. Mi sie wyfaje ze lekarz powinien dolozyc moze jakis inny progesteron jesxcze?

A boli Cie cos?

I nie martw sie bo maluszek jest silny i na pewno da sobie rade! Tylko czasem trzeba mu troszke pomoc
 
No 3x1 to nie az takie spore. Ja bralam 3x2 100mg i mialam jedna z najnizszych dawek w porownaniu do dziewczyn. Ale moze niech sie bardziej doswiadczone wypowiedza. Mi sie wyfaje ze lekarz powinien dolozyc moze jakis inny progesteron jesxcze?

A boli Cie cos?

I nie martw sie bo maluszek jest silny i na pewno da sobie rade! Tylko czasem trzeba mu troszke pomoc
Ale ja mam 3x1 200mg 1 tabletka więc to tak jakbym brała dwie po100 mg .
 
Kochana to już przerobione od punkcji pije ok 3 litrów wody. Ciśnienie mierze jest idealne. Może taki mój urok. Jak pierwszy trymestr właściwie bezobjawowo tak teraz...
To mam nadzieję, że to tylko wina pogody i niedługo przejdzie:( ja z kolei kończę pierwszy trymestr i mam nadzieję, że objawy też się skończą;)
 
To mam nadzieję, że to tylko wina pogody i niedługo przejdzie:( ja z kolei kończę pierwszy trymestr i mam nadzieję, że objawy też się skończą;)
No widzisz, każda z nas jest inna... U mnie 15 tydzien a pisali że II trymest nazywany jest miodowym :p ja głupia uwierzyłam haha a u mnie był taki pierwszy;) no ale cóż dla mojej kochanej przetrzymam wszystko.
 
reklama
Hmm to teraz sama nie wiem.Mi się wydaje że dosyć sporo może sama sobie dodam jedna tabletkę plus do następnego spotkania na pewno nie zaszkodzi a będę ciut spokojniejsza
Ja brałam:
Lutenine/Lutinusa 100 2x1,
Lutenine podjezykowa 50 3×2,
Duphaston 2×1,
Prolutex 1x1 ampułka (polecam bo podobno to najlepiej przyswajalny progesteron).
 
Do góry