reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja patrzyłam na allegro i skłaniam się ku insafe. Jakoś te paski i klamerki przy besafe mnie nie przekonują

Kurczę ale przejrzałam te rożne firmy i jakos żaden mnie nie przekonuje.... i tak pas jest pod brzuchem i tak go dotyka, ten co piszesz jakis fajniejszy ale czy on jest wygodny? Takie cos pomiędzy nogami i to zakładanie na siedzenie [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Kurczę ale przejrzałam te rożne firmy i jakos żaden mnie nie przekonuje.... i tak pas jest pod brzuchem i tak go dotyka, ten co piszesz jakis fajniejszy ale czy on jest wygodny? Takie cos pomiędzy nogami i to zakładanie na siedzenie [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Mój nie dotyka brzuszka tylko uda. Może na zdjęciu tak wygląda, ale w rzeczywistości pas opiera się na udach/biodrach.
 
Tutaj jest ok?

1511166952-1dda0788c8a461ef-aaaaaa.jpeg



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Kurczę ale przejrzałam te rożne firmy i jakos żaden mnie nie przekonuje.... i tak pas jest pod brzuchem i tak go dotyka, ten co piszesz jakis fajniejszy ale czy on jest wygodny? Takie cos pomiędzy nogami i to zakładanie na siedzenie [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Ja tez je wczoraj przegladalam i sklaniam sie ku temu po bokach niz miedzy nogami szczegolnie ze nie chodze w spodniach tylko sukienkach albo tunikach to wygodniej po bokach
 
reklama
Tutaj jest ok?

1511166952-1dda0788c8a461ef-aaaaaa.jpeg



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Taki właśnie mam. Wiem, że na zdjęciu wygląda tak jakby dotykał brzuszka i też przed zamówieniem miałam wątpliwości. Poczytałam opinie w internecie i każdy pisał, że jest pod brzuszkiem, nie opina itp. Zamówiłam i jestem zadowolona. Nie wiem może jeśli osoba jest grubsza może być mniej wygodny, ale nie znalazłam opinii na ten temat. A oceny ma bardzo pozytywne i chyba to najpopularniejszy adapter dostępny na rynku.
 
Do góry