• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To nic ze na plecach nie przejmuj się ja w nocy też czasem wstaje z pleców . W dzień 5 minut i mnie dusi Marcelina coś przygniata...
Dziś mam twardy brzuch cały calutki dzień...cholera .
A dziś leżę cały dzień.... może do odleżyny....
Jak wróci mąż jadę na szpital jak nie przejdzie

Nie masz w domu jakiejs nospy czy czegos posobnego?
Marcela rusza sie regularnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie przyjechaliśmy z M na wizytę do tego szpitala gdzie mam rodzic i czekamy na położna będzie nas oprowadzać . Spałam tylko godzinę i dwa razy wymiotowałam tak mi się ciągnie ta końcówka w męczarniach ze nie daje rady już psychicznie [emoji24][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A te wymioty to od czego?
No nie rozpieszcza Cie ta ciaza musze przyznac...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też ciężko oddychać ale moja dr mówi że to dobrze bo to znaczy, że syncio jeszcze wysoko... Ale w nocy jak się budzę to oczywiscie na plecach... Echhh nie kontroluje tego... Dziś 35+6 tc...
Jak aplikuje luteine to czuję że tam już wszystko takie spulchniale... Jeszcze tydzień i będe spokojna...

Tak chyba takie spulchniale jest wszytsko cala ciaze... tak mi sie wydaje.
A wiecie co jeszcze - obserwujcie twarz, bo zazwyczaj jak porod sie zbliza to sie puchnie na twarzy. Znaczy ja tego nie widzialam, ale mama mi mowila, ze spuchnieta jestem. I jak po fakcie ogladalam zdjecia z dnia porodu to faktycznie - morda opuchnieta nieziemsko [emoji38][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak chyba takie spulchniale jest wszytsko cala ciaze... tak mi sie wydaje.
A wiecie co jeszcze - obserwujcie twarz, bo zazwyczaj jak porod sie zbliza to sie puchnie na twarzy. Znaczy ja tego nie widzialam, ale mama mi mowila, ze spuchnieta jestem. I jak po fakcie ogladalam zdjecia z dnia porodu to faktycznie - morda opuchnieta nieziemsko [emoji38][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Morda opuchnięta a to dobre... Rozbawiłaś mnie... [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Spulchniale tak ale teraz bardziej jak wcześniej...
 
A te wymioty to od czego?
No nie rozpieszcza Cie ta ciaza musze przyznac...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Od zgagi i mój refluks dostał teraz jakieś kumulacji i cały czas ulewa mi się żółć . No niestety z ciążą to nie ma reguły . Moja Mama z chłopakami jeździła na rowerze prawie do końca i czuła się extra a ze mną to po ścianach chodziła i 9 miesięcy wymiotowała . U mnie wyglada na to ze moja córka trzyma tradycje rodzinną[emoji12][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od zgagi i mój refluks dostał teraz jakieś kumulacji i cały czas ulewa mi się żółć . No niestety z ciążą to nie ma reguły . Moja Mama z chłopakami jeździła na rowerze prawie do końca i czuła się extra a ze mną to po ścianach chodziła i 9 miesięcy wymiotowała . U mnie wyglada na to ze moja córka trzyma tradycje rodzinną[emoji12][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

I w takich sytuacjach przypomina mi sie ciąża np Lewandowskiej która twierdz,ze chcieć to móc....ciekawe jaki poradnik by napisała gdyby miała takie problemy w ciazy... [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry