reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Link do: Niepłodnirazem.pl

[emoji348][emoji348][emoji434][emoji434]Jutro w Studio DZIEŃ DOBRY TVN bardzo ważny temat - chyba pierwszy raz tak poważnie potraktowany. O niepłodności, która boli, o jednej kresce na teście ciążowym, która dla miliona Polek oznacza nie tylko brak ciąży, ale przekreślone marzenia, rozpacz i bezsilność, o potrzebie głośnego mówienia o niepłodności będą mówiły wspaniałe kobiety, dla których brak dziecka to nie rozdział wzruszającej książki, ale żywa i często bardzo bolesna codzienna rzeczywistość. Sylwia Bentkowska, naczelna Niepłodnirazem.pl, Maja Polikowska-Herman. Psychiatra, psychoterapeuta, wykładowca WUM. i inne kobiety, które jutro staną się głosem milionów Polek, potrzebują też naszego wsparcia. [emoji117][emoji799] Dlatego zapraszamy wszystkich do oglądania jutrzejszego wydania DDTVN od godziny 9.10. Im więcej osób włączy w tym czasie telewizor, laptop z transmisją, czy ustawi nagrywanie, tym większa szansa, że na tym jednym poranku się nie skończy, a tabu niepłodności zacznie pękać. Pokażmy się! Pokażmy, jak ciężką walkę musi stoczyć każda niepłodna osoba. [emoji654][emoji654]Jutro oglądaj, a dziś zalajkuj, skomentuj i udostępnij ten post - to działanie to także Twój głos w tym temacie. I pamiętajcie: Razem uda nam się pokazać, jakie cierpienie daje niepłodność. Będziecie z nami?

Dziewczyny oglądamy !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I po wizycie. Niestety mały ułożył się w taki sposób, że twarzyczki podejrzeć się nie udało, więc wychodzimy bez zdjęcia. Mały cwaniak rośnie, bo już szuka wyjścia
emoji12.png
leży główką do dołu. Ginek stwierdził, że jest bardzo ruchliwe. Chyba zadziera nosek, bo w głowicę kopał. Waży 1370g i wszystko jest OK.
Super a który masz już tydzień?
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
SA cudowni zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr
[emoji7][emoji7]na pierwszym zdj Filip na drugim Oliwka[emoji7]
1513176958-db7e708fce8dd6f6-aaaaaa.jpeg
1513176971-4861fe750d92b0b8-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale slodziaki malenkie [emoji8]
Gratulacje i szybkiego powrotu do domu [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziś zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
Witam Frania z moim Franiem [emoji6][emoji4][emoji1]
Zdrówka dla Was!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam .
Weszłam sprawdzić czy ktoś się już urodził z oczekiwanych ?
Marcelinka jeszcze w szpitalu miała zoltaczke i niski poziom cukru .
Ale już wszystko w pożądku.
Walczę z cyckami........
Masaż cycków i zbieranie każdej kropli szczykawka przez pierwsze 4 dni .
Mała mnie zgryzła jakby zęby miała.....
Teraz już laktator Ale nadal to nie wystarcza by wykarmic moje dziecko ( jakby miało jeść co 12 h to by starczyło....)
Ale nie podaje się dostawiam co 2 h odciagam po kropelce i tak dzień i noc ha ha ha ha
Dostałam jakieś tabletki na rozkręcenie zobaczymy.
Mała już zaczęła przybierać na wadze całe 10 g .waży już 2010 g .
Pozdrawiam
Ewcia wiem że jest ciężko ale walcz o pokarm bo karmienie piersią to cudowna sprawa !
Trzymam za Ciebie kciuki .
Buziaki dla Marceli

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do tej pory mimo ruchów Malej jak mi podlaczaja ktg albo dedektorem tętna badają to mam stres czy serduszko bije [emoji14]

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"

Ja mam tak samo. Jak mam usg to wypatruję serduszko a teraz to nie jest takie łatwe bo dziecko na monitorze wydaje się duże :errr:
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
SA cudowni zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr
[emoji7][emoji7]na pierwszym zdj Filip na drugim Oliwka[emoji7]
1513176958-db7e708fce8dd6f6-aaaaaa.jpeg
1513176971-4861fe750d92b0b8-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Słodziaki! :rofl: Warto było tyle czekać :happy:
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
SA cudowni zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr
[emoji7][emoji7]na pierwszym zdj Filip na drugim Oliwka[emoji7]
1513176958-db7e708fce8dd6f6-aaaaaa.jpeg
1513176971-4861fe750d92b0b8-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję!!!!!
 
reklama
Ewcia wiem że jest ciężko ale walcz o pokarm bo karmienie piersią to cudowna sprawa !
Trzymam za Ciebie kciuki .
Buziaki dla Marceli

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Walczę.
I idzie coraz lepiej!!!!!
Marcelina jak zje sztuczne to potem lubi cyca nawet pustego ha ha ha bo już najedzona i robi śliczne minki przy tym .
Pozdrawiamy
 
Do góry