reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moj synus w 4 miesiacu mial 72cm, wiec nie ma co sie tak trzymac tych tabel. Warto kupic tez kilka sztuk wiekszych ubranek ale nie ma co przesadzac, zawsze mozna dokupic. Najwazniejsze miec wyprawke na start.
Właśnie tak robię :)
Tak, wiem :) a rozmiar rozmiarowi nierówny weź 68 i inne o tym samym rozmiarze to czasem takie małe wypadają. Poza tym sprawia mi przyjemność kupowanie.
No to prawda. Zauważyłam, że ubranka w hm są trochę większe od tych z tesco. Ciekawe jak z rozmiarowka next bo właśnie czekam na paczkę.
Ja zapowiedziałam że nie ma przesiadywania, ostatnio i moja mama i teściowa w jeden dzień się zjawily. Były cała niedzielę. Mój M tego nie wytrzymał i zamknął się w drugim pokoju a ja modliłam się o koniec dnia i żeby obydwie sobie pijechaly.
A. Co do odwiedzin to myślę że gdyby mój mąż nie był taki bezpośredni to pewnie by siedziała. Bo. Ma taki charakter. A jak za długi siedzi to. Mąż do niej z tekstem że ma już jechać sprawdzić czy w domu jej nie ma, albo powie jej ze ma. Jej już dosyc[emoji23]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja teściowa była u nas tylko chyba 2 razy :D I chyba tyle samo gdy jeszcze wynajmowalismy mieszkanie w czasie studiów. Czyli odwiedziny 4 razy w ciągu prawie 10 lat całkiem spoko :D Pewnie dlatego moja wypada tak dobrze w porównaniu z tym co pisałyscie o swoich :D
 
reklama
Tak tylko mojej koleżanki córeczka ma 3 miesiące i dalej chodzi w 56. Zależy jaka firma.
No właśnie dlatego uważam, że tych mniejszych rozmiarów też trzeba trochę mieć. Myślę, że na te większe będzie zawsze czas żeby dokupić - co nie oznacza żeby nie kupować, szczególnie gdy jest jakaś fajna promocja itp. :) Co do mniejszych rozmiarów z tego co tutaj widzę dużo dziewczyn musiało nawet dokupić mniejsze rozmiary niż 56, bo dzidziuś urodził się trochę wcześniej. Wiadomo, że te większe rozmiary dzidziuś będzie nosił dłużej, a z tych małych szybciej wyrośnie, ale na początek też trzeba mieć w co tego maluszka ubrać. Dziewczyny wspominały, że niektóre noworodki ulewaja co wiąże się z częstym przebieraniem. My na początku pewnie też nie będziemy miały takiej wprawy, źle założymy pieluszke i znowu trzeba przebierać. Dlatego uważam że tylko kilka sztuk w małym rozmiarze to za mało. Oczywiście mogę się mylić, bo jakie ja tam mam doświadczenie :) Tylko trochę poczytałam w internetach :p Oczywiście są dzieci dla których 56 jest za duże i takie, które odrazu trzeba ubierać w 62, ale chyba 56 i 62 to takie najbezpieczniejsze rozmiary na początek.
 
Wiecie co narazie tylko sobie siebie na smyku, hm, KappAhl, poznaznaczalam rzeczy które mi się podobają i nie ma zawrotnych ilości a łącznie na ponad 700 zł mi wyszło. :szok: A gdzie cała reszta? I większość z promocji.
 
Podklad ten specjalny z next2me czy zwykly higieniczny (ten co i dla nas na lozko)?
Ja miałam takie
1516197465-6027e9fe83b4f617-aaaaaa.png


Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest najlepsze - zaden. Tydzien wczesniej dowiedziala sie o ciazy (decyzja M, zeby tyle zwlekac). Niby ok, ucieszyla sie. No i po tyg zadzwonila i zrobila mi awanture, ze jestem okropna synowa, ze jak smialam jej nie powiedziec wczesniej i ze co to za brak zaufania. Ja sie nie odezwalam, bo po wykrzyczeniu tego sie rozlaczyla. Powiedzialam potem M, ze nie pozwole nikomu tak do mnie mowic. Zadzwonil i ja opieprzyl, ze jak smie mnie denerwowac w ciazy. Probowala potem do mnie zadzwonic, a ja nie odebralam telefonu kilkakrotnie. No i sie obrazila za to, ze ja smialam sie obrazic [emoji38]
Zenujace, ale jak pisalam - koniec koncow nie zaluje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
moja jak jej pokazałam ubranka dla małego to powiedziała: obys tylko miał okazje czy szanse zeby go w to ubrać, ostatnio w uwadze... ogladalas? a zresztą nie będę ci mowic o tym , ale tyle dzieci chorych jest, bylam 13 lub 14 tydzień. zmrozilo mnie a potem przeryczałam cala noc. teraz w ogole jej nie informuje co i jak z malym. i jej: o matko przesdzacie, wcześniej to gdzie tam , w woststnich miesiącach się dowiadywalo o ciąży i do końca do pracy chodziłam.n ciezka kobieta ale coz zrobić,
 
reklama
Jeszcze tak dodam to jak mojej teściowej ktoś się zapytał czy się cieszy, ze jestem w ciąży to powiedziała, ze jeszcze za wcześniej bo muszę te ciąże donosić. :wściekła/y: To jakoś w 10 tc było.
u mnie tez, jak powiedziałam jej o ciąży to niby się ucieszyla, potem zaptala który tydz? ja jej ze 8 , a ona na to a to jeszcze nic nie wiadomo :/
 
Do góry