reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nasz chłopak waży 2,1 kg i leży już gotowy na wyjście. Miał czkawkę w czasie wykonywanego USG i tak śmiesznie podskakiwał. Bardzo ruchliwy, chyba nie lubi lekarzy. Mam niestety dosyć mało wód owodniowych, ale wciąż w normie. Muszę pić jeszcze więcej napojów. No i pobrany BGS.

@nieagatka Ubranek na 62 mam ok. 11 kompletów, więc chyba mogę na takiej ilości bazować? Jeśli będzie mało to dokupię.
Mały nie wydaje się być wielkoludkiem, jak wcześniej było zapowiadane. Zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze na rozmiar 56. :)

Ogólnie gin powiedział, że za 3 tygodnie mam ciążę donoszoną i mogę rodzić... Hehe, w planach mam poród w terminie.
 
reklama
Nasz chłopak waży 2,1 kg i leży już gotowy na wyjście. Miał czkawkę w czasie wykonywanego USG i tak śmiesznie podskakiwał. Bardzo ruchliwy, chyba nie lubi lekarzy. Mam niestety dosyć mało wód owodniowych, ale wciąż w normie. Muszę pić jeszcze więcej napojów. No i pobrany BGS.

@nieagatka Ubranek na 62 mam ok. 11 kompletów, więc chyba mogę na takiej ilości bazować? Jeśli będzie mało to dokupię.
Mały nie wydaje się być wielkoludkiem, jak wcześniej było zapowiadane. Zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze na rozmiar 56. :)

Ogólnie gin powiedział, że za 3 tygodnie mam ciążę donoszoną i mogę rodzić... Hehe, w planach mam poród w terminie.
Rośnie chlopak[emoji5]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie tez, jak powiedziałam jej o ciąży to niby się ucieszyla, potem zaptala który tydz? ja jej ze 8 , a ona na to a to jeszcze nic nie wiadomo :/

No to u mnie podobnie... ach szkoda gadac... widocznie teściowe tak maja i juz.... bosze!!! Ja będę taka teściowa [emoji23][emoji23][emoji12][emoji15][emoji31]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Nasz chłopak waży 2,1 kg i leży już gotowy na wyjście. Miał czkawkę w czasie wykonywanego USG i tak śmiesznie podskakiwał. Bardzo ruchliwy, chyba nie lubi lekarzy. Mam niestety dosyć mało wód owodniowych, ale wciąż w normie. Muszę pić jeszcze więcej napojów. No i pobrany BGS.

@nieagatka Ubranek na 62 mam ok. 11 kompletów, więc chyba mogę na takiej ilości bazować? Jeśli będzie mało to dokupię.
Mały nie wydaje się być wielkoludkiem, jak wcześniej było zapowiadane. Zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze na rozmiar 56. :)

Ogólnie gin powiedział, że za 3 tygodnie mam ciążę donoszoną i mogę rodzić... Hehe, w planach mam poród w terminie.

Moja w 36t wazyla 2550g i byla malym dzieckiem. Urodzila sie w 40t z waga 3090g. Jestes teraz w 34t? Jesli tak to nasze dzieci sa podobnej wielkosci wiec jak najbardziej doradzalabymnCi kupno czegos na 56, zeby potem nie musiec jezdzic.
Mysle, ze 11 kompletow jest ok [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja w 36t wazyla 2550g i byla malym dzieckiem. Urodzila sie w 40t z waga 3090g. Jestes teraz w 34t? Jesli tak to nasze dzieci sa podobnej wielkosci wiec jak najbardziej doradzalabymnCi kupno czegos na 56, zeby potem nie musiec jezdzic.
Mysle, ze 11 kompletow jest ok [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny a komplet to co? Body, spodenki skarpetki?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Dziewczyny a komplet to co? Body, spodenki skarpetki?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Też się zastanawiałam :D Chyba dziewczynom chodzi o takie kompletne ubranko, bo można ubrać w body i spodenki (jeden komplet) lub w pajaca (drugi komplet). Samo body to nie komplet :D no chyba, że gorąco, to może robić za komplet :) No właśnie dziewczyny o to chodzi czy nie? :)
 
Też się zastanawiałam :D Chyba dziewczynom chodzi o takie kompletne ubranko, bo można ubrać w body i spodenki (jeden komplet) lub w pajaca (drugi komplet). Samo body to nie komplet :D no chyba, że gorąco, to może robić za komplet :) No właśnie dziewczyny o to chodzi czy nie? :)

Tak, dokldnie to mialam na mysli [emoji4]
Komplet to dla mnie kompletne ubranie maluszka w zaleznosci od pory roku (body + polspiochy; body + pajac; body + spodnie + skarpetki itp)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry