Spokojnie jeszcze poczujesz mocniejsze. U mnie na samym początku też były bardzo delikatne. A to nie zależy jedynie od łożyska, ale też od budowy ciała czy ktoś szczuplejszy czy grubszy.Juz mam 20 tydzien ciąży. ..
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Spokojnie jeszcze poczujesz mocniejsze. U mnie na samym początku też były bardzo delikatne. A to nie zależy jedynie od łożyska, ale też od budowy ciała czy ktoś szczuplejszy czy grubszy.Juz mam 20 tydzien ciąży. ..
22+0 tc.Tak, są różne dni. Grunt żeby w ogóle się odzywaly [emoji6] A ile masz tygodni?
Ja planuje kupić kosmetyki z musteli bo mają dobre opinie i nie uczulaja. Ale...polożna na szkole rodzenia powie Ci ze masz kapać w emolientach 2xw tygodniu niczym nie smarować chyba ze punktowo jak zacznie się skóra łuszczyć czy zobaczysz że sucha. Sudocrem jest passe teraz bepanten maść niby super i jak najmniej chusteczek nawilżonych w domu tylko woda i waciki. Chyba ze to moja polozna taka jest... troche mnie to irytuje że dla nich coś jest czarne albo biale i nie ma nic po środku tak samo jak matkk karmiące mm są gorsze. Mam wrażenie że się cofamy.Dziewczyny które już urodziły jakie kosmetyki pielęgnacyjne polecacie dla noworodka?
Link do: Bepanthen Baby, maść ochronna, 100g - Pielęgnacja dzieciJa planuje kupić kosmetyki z musteli bo mają dobre opinie i nie uczulaja. Ale...polożna na szkole rodzenia powie Ci ze masz kapać w emolientach 2xw tygodniu niczym nie smarować chyba ze punktowo jak zacznie się skóra łuszczyć czy zobaczysz że sucha. Sudocrem jest passe teraz bepanten maść niby super i jak najmniej chusteczek nawilżonych w domu tylko woda i waciki. Chyba ze to moja polozna taka jest... troche mnie to irytuje że dla nich coś jest czarne albo biale i nie ma nic po środku tak samo jak matkk karmiące mm są gorsze. Mam wrażenie że się cofamy.
Link do: Bepanthen Baby Extra, maść ochronna, od urodzenia, 100g - Pielęgnacja dzieciLink do: Bepanthen Baby, maść ochronna, 100g - Pielęgnacja dzieci
Ta maść zamiast sudocrem? Tylko w opisie jest zaznaczone odpowiednia od 12 do 36 miesiąca. Chyba że to nie ta.
Do pupy bepanten i alantan plus krem (żółte opakowanie, do kąpieli stosuje ziajke od 1 dnia życia i emolium a kremy emotopic. Taki zestaw u mnie królujeDziewczyny które już urodziły jakie kosmetyki pielęgnacyjne polecacie dla noworodka?