misis188
Fanka BB :)
Sprobuje go jeszcze raz zrobic ale nie z homalayab mordki białej nie zrobilas, chyba w tym tkwi caly urok tego miska i oczy bliżej![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Sprobuje go jeszcze raz zrobic ale nie z homalayab mordki białej nie zrobilas, chyba w tym tkwi caly urok tego miska i oczy bliżej![]()
Bardzo.dobry pomyslDziewczyny a moze by tak otworzyc nowy misiowy watek? Bo wsrod wszystkich postow te linki i rady sie Wam zgubia?
Ja tak samo, szydełko i druty miałam w rękach w podstawówce. Ale skusiłam się na kupno 3 motków i kompletu szydełek. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Nudzi mi sie w domu strasznie. Do książek nie mam weny, do puzzli tak samo. Czas to zmienić!Jeszcze jej nie kupilam. Wychodzi ok 10zl za motek 100gr i jest dosyc cienka. Ja ostatni raz szydelko czy druty mialam w reku w podstawowce jak mnie babcia uczylaTak sie zainspirowalam Toba i obczajam filmiki ale chyba sie jednak tego nie podejme
a Ty od kogo sie uczylas?
Czekam.na zdjeciaJa tak samo, szydełko i druty miałam w rękach w podstawówce. Ale skusiłam się na kupno 3 motków i kompletu szydełek. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Nudzi mi sie w domu strasznie. Do książek nie mam weny, do puzzli tak samo. Czas to zmienić!
No ja właśnie kochana też o tym czytałam a później różnie słyszałam i już się zamotalam@zylwia ostatnio pytalas o spanie a wiec dziś o tym pisze mój kalendarz ciazy. A wiec optymalna pozycja do spania jest spanie na lewym boku bo jest w tedy najwwiększy przepkyw krwi i skladnikow odzywczych do lozyska.
No ja właśnie kochana też o tym czytałam a później różnie słyszałam i już się zamotalam![]()
d
Ooo no widziszJak ja się pytałam mojego lekarza to powiedział mi, ze spac na obu bokach tylko po 20 tc raczej już nie na plecach żeby nie było ucisku na żyłę główna wrotna czy jakoś tak [emoji23]
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom