reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U nas wczoraj było pięknie i zaczęliśmy pierwsze spotkanie z Bałtyckim a dziś brzydko i szaro [emoji19]
1522054844-aee7e3ffbcf9b948-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale zazdroszczę. Cudownie!

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to samo, szaro buro i ponuro. Kochane poradźcie jakieś sposoby na opuchnięte stopy? Wczoraj tak mi spuchły nogi że aż waleczek przy kostce miałam w nocy z kostki zeszło, ale paluszki jak parówki zostały i podbicie spuchnięte. Dodam, że ciśnienie w normie i nic więcej mi nie jest.
Kiedys slyszalam.o moczeniu w wodziw z sola ale nie mam pojecia czy pomaga
 
Ej ej spokojnie [emoji14] ja mam karchera i moje mycie okien kuchennych które są małe trwa 7 minut u takie trochę na odwal było :-) wszystko myjką nawet nie tarlam okna przez sekundę ;-)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez go mam i zajmuje mi.to mniej niz 7 minut:-p kochana ale mimo wszystko podnosisz rece wiec Ci zabraniam i bez gadania bo jak nie to pas na zyc!!!
 
No i tak dziś zrobię :D czas najwyższy żeby coś tam dała o sobie znać :p :D
My wczoraj bylismy na zakupach i tak.mnie Hubcio laskotal:) ale tylko rano. Dziś poki co cisza. A dlaczego nie wolno nog moczyć w wodzie w ciąży?? Nie strasz nawet bo uwielbiam latem siedzieć na balkonie z nogami w misce
 
reklama
My wczoraj bylismy na zakupach i tak.mnie Hubcio laskotal:) ale tylko rano. Dziś poki co cisza. A dlaczego nie wolno nog moczyć w wodzie w ciąży?? Nie strasz nawet bo uwielbiam latem siedzieć na balkonie z nogami w misce
Nie pamietam kto o tym pisał ale to było na wątku kto po ivf , że jest zakaz moczenia nóg w wodzie ( ktoś właśnie był chyba przeziębiony i w ciąży)
Ale ja to samo usłyszałam jak rozmawiałam z koleżankami żebym pamiętała żeby nóg w gorącej wodzie nie moczyć jak np będę chora albo spuchna.. bardzo dużo osób o tym mówi ;)
 
Do góry