reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a ja już prawie zakończyłam prasowanie. W błyskawicznym tempie zapełnilam 5 sporych szuflad. Jeszcze jedno pranie się suszy i nie wiem gdzie to wcisne [emoji12] A w sobotę odbieramy wózek i fotelik [emoji7]
4a0660900a81a14e2c7534ed339c055f.jpg
91dbe33b1060f4d7667498ac1b5c4ff4.jpg


Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Ale super [emoji4] teraz cały kwiecień będziesz odpoczywać [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jakie polecacie biustonosze do karmienia? Kiedy najlepiej kupić i jak dobierałyście rozmiar? I jeszcze koszule do szpitala, do karmienia - gdzie najfajniejsze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupilam z h&m w dwupaku ale jeszcze nie karmie bo dopiero w 5mc jestem:) jest odpinany. Dobrze bo sie mi cycki w nim mieszcza ale zeby jakos fajnie trzymal to nie
 
Pięknie to urzadzilas [emoji7][emoji1305] tez kupiłam organizery w ikei, ale jeszcze nie mam mebli, wiec wszystko czeka [emoji87][emoji38] i mam tego tyle, ze chyba będę prała i prasowała tylko te na 0-3 miesiące, bo nie wyrobie [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przyznaję się, że do prasowania miałam pomoc :D W przeciwnym razie byłoby ciężko...
Dziewczyny jakie polecacie biustonosze do karmienia? Kiedy najlepiej kupić i jak dobierałyście rozmiar? I jeszcze koszule do szpitala, do karmienia - gdzie najfajniejsze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam biustonosze z hm.
 
Przyznaję się, że do prasowania miałam pomoc :D W przeciwnym razie byłoby ciężko...

Ja mam biustonosze z hm.
Pięknie się urzadzilas :-)) cudne małe ciuszki![emoji7]
Dziewczyny a kiedy kupujecie biustonosze do karmienia? Chyba na końcówce ciąży piersi mogą jeszcze rosnąć,co?? ;-) to jal dobrze dobrać rozmiar??:-)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jakie polecacie biustonosze do karmienia? Kiedy najlepiej kupić i jak dobierałyście rozmiar? I jeszcze koszule do szpitala, do karmienia - gdzie najfajniejsze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupiłam koszule od dolce_sonno na allegro. Nie jest to szczyt mody:), ale są bardzo wygodne, zwłaszcza to odpinanie do karmienia. Zrobione z bawełny, a cena nie jest wygórowana. Jak nigdzie nie wychodzę, to zdarza mi się w niej chodzić cały dzień, bo tak najwygodniej przestawić mi dziecko do piersi.
Co do stanikow ja mam z hm bez fiszbin, rozmiar m, kupiony w dwupaku. Przed ciążą nosiłam rozmiar 75C, teraz piersi mam trochę większe. Z hm nie sprawdziłyi mi się staniki z fiszbinami i utwardzoną miseczką. Zawsze mnie coś uciskało.
 
Pięknie się urzadzilas :-)) cudne małe ciuszki![emoji7]
Dziewczyny a kiedy kupujecie biustonosze do karmienia? Chyba na końcówce ciąży piersi mogą jeszcze rosnąć,co?? ;-) to jal dobrze dobrać rozmiar??:-)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupiłam na początku ciąży, bo było mi w takim biustonoszu wygodniej niż w tych, które nosiłam przed ciążą. Przed ciążą miałam miseczkę D, teraz mam E. Chociaż jeden z modeli biustonosza w rozmiarze E już robi się za mały... Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie pożegnać się z hm :p bo tam mają miseczkę do rozmiaru E. I najgorsze, że są dość szerokie pod biustem, ale teraz mi nawet tak wygodniej.
 
Dziewczyny a ja już prawie zakończyłam prasowanie. W błyskawicznym tempie zapełnilam 5 sporych szuflad. Jeszcze jedno pranie się suszy i nie wiem gdzie to wcisne [emoji12] A w sobotę odbieramy wózek i fotelik [emoji7]
4a0660900a81a14e2c7534ed339c055f.jpg
91dbe33b1060f4d7667498ac1b5c4ff4.jpg


Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Pięknie, wszystko przygotowane [emoji6] Mi jeszcze nie pozwalają nic kupować... [emoji853] A tak już bym chciała.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pięknie, wszystko przygotowane [emoji6] Mi jeszcze nie pozwalają nic kupować... [emoji853] A tak już bym chciała.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie wszystko :p
A który u Ciebie tc? Ja zakupy zaczęłam od 20 tc i powiem Ci, że ten czas bardzo szybko leci... Dlatego wg mnie połowa ciąży to czas najwyższy na rozpoczęcie gromadzenia wyprawki itp.
 
reklama
Jeszcze nie wszystko [emoji14]
A który u Ciebie tc? Ja zakupy zaczęłam od 20 tc i powiem Ci, że ten czas bardzo szybko leci... Dlatego wg mnie połowa ciąży to czas najwyższy na rozpoczęcie gromadzenia wyprawki itp.
Dopiero 17t3d

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry