• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja byłam :). U mnie (mimo,ze miasto nie jest duże) było mnóstwo ubranek dla dzieci i ubrań dla kobiet w ciazy. Kupiłam legginsy i bluzkę na ramiączkach dla siebie. Dodatkowo skarpetki i 4 pary body dla Małego. Okazalo się,ze oprocz produktów z aktualnej gazetki była też wyprzedaż rzeczy z kilku miesięcy wstecz dlatego skarpetki wyniosły mnie 6,99zl a body (2 paki) po 12,99zl. Kupiłam rozmiar 62/68 i musze jechać kupić jeszcze mniejsze, bo moja mama powiedziała że na początek są za duże (a mi wydają się takie malutkie :)

To się przewrócisz jak zobaczysz te mniejsze:-D ja dziś kupiłam parę tych mniejszych i to będzie kombinacja alpejska żeby to mikro coś założyć na Bejbika:-D
 
A my dzis z Hubciem.sobie dogadzamy:) na obiadek zupka z botwinki.żeby było fit i.potem deserek i.tu już trochę mniej fit:)
 

Załączniki

  • 201805101551081000.jpg
    201805101551081000.jpg
    697,8 KB · Wyświetleń: 104
  • 201805101539481000.jpg
    201805101539481000.jpg
    700,7 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Dlaczego najlepszy czas na poród? :)

Ja już po wizycie. Wszystko dobrze. Malutka waży 3129 [emoji4] i podobno powinnam wytrzymać do terminu cc [emoji12]
Myślę że kwiecień-maj to najlepszy czas na poród :-) lato jeszcze nie męczy,a dzieciaczki przez lato już będą odchowane :-))
Nie to co my,przełom lipca-sierpnia [emoji14] wygrzeję te kruszynki w brzuchu:p
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry