reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie. Brr ależ zimno. Poleciałam dziś do Lidla po te leginsy ciążowe i powiem wam, że jak za 17,99 zł to są super. Mam czarne i szare. Są dość grube, a mi to pasuje że nie prześwitują.
Łóżeczka śliczne, ale ja też chyba najprostsze wybiorę, może białe, bo do sypialni będzie pasować.
Ikasia mnie też podbrzusze boli jak się nadwyrężę, ale dziś poleciałam na krótkie zakupy i jest ok.

Zastanawiam się nad kupnem wózka Maxi Cosi Mura 4, myślałam o używanym, ale teraz czytam że starsze modele troszkę się różnią od tych z 2013 r i mam dylemat. Z tego co zauważyłam to nowszy model ma bardziej rozkładaną budkę w spacerówce. Któraś chyba pisała, że zakupiła ten wózek??
 
reklama
Hej , czy w 24 tyg ciazy zdarzaly Wam sie jeszcze mdlosci wymioty? Ja wczoraj mialam okropne wymioty a od rana mecza mnie mdlosci. Martwie sie, ze to moze cos zaszkodzic dziecku:((
 
Kate ja ci nie pomogę, bo takowych objawów nigdy nie miałam, ale słyszałam że i przez całą ciąże czasami mają wymioty.
 
Sony moja koleżanka ma murę 4...w sumie zadowolona byla mega z gondoli, rodzila w sierpniu i przejeździła w niej cała zimę...potem ze spacerówka troszke gorzej bylo...budka bardzo mała...jeszcze na wiosne i w lecie bylo w miate ok, natomiast w zimie starsznieee narzekala na wózek...chocia wizualnie mi sie bardzo podoba i sama bym sie nad nim zastanawiala..gdyby nie ta budka...
x-landery maja megaśne budki teraz...takie ze w zasadzie mogą zasłonic całą dzidzię...ja się kiedys własnie nad x-landerem bedę pewnie zastanawiać...
 
Ikasia no właśnie się zastanawiam czy czasem te nowsze modele nie mają większej budki?? sama zobacz.
[video=youtube_share;BVlzLLI9m7k]http://youtu.be/BVlzLLI9m7k[/video]
Nad X-lnderem też się zastanawiam. Jaki model masz na oku?
 
Ostatnia edycja:
Widzę, że tematy wózkowe poruszacie... Ja właśnie wróciłam ze sklepu - byłam z zamiarem zamówienia wózka ale okazało się, że zamówienie będę mogła złożyć dopiero za 3 tygodnie bo wówczas będą mieli dostępne modele 2 w 1. Niby jest czas... ale jak coś się obsunie z terminami lub Mała zechce powitać świat wcześniej - będzie kłopot. A wózek to nasz wyszukany Jane Muum.
No i właśnie przeglądam coby tu wybrać "awaryjnie" - Mutsy są podobne i może Maxi Cosi Elea ale mam nadzieję cały czas na Jane Muum'a.

X-landery są OK ale jak dla mnie - kolorystyka niestety nieakceptowalna, dziś Pan w sklepie powiedział, że w przyszłym roku będę wprowadzać bardziej stonowane kolory.
 
Kate, ja też jeszcze miewam mdłości i wymioty niestety. Rzadko, ale się zdarzają i to jest bardzo uciążliwe.

Sony - zgadzam się z Tobą, ja, jak kiedyś pisałam, mam X-landera jeszcze po synku i naprawdę to super wózek. Nawet nie kupuję żadnego nowego, bo który go przebije? :-D
 
reklama
Sony mój x lander ma kolor jak kontynent Australia tylko, że łączony jest z czarnym a nie z szarym.
 
Do góry