reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Na czerwona pupę polecam Tormentiol , u mnie sudocrem jeszcze bardziej podraznial
Ja osobiście nie polecam sudocremu ale jak kto woli :)
Poczytaj o szkodliwosci tormientiolu to tez nie bedziesz polecac [emoji39][emoji6]
U nas pediatra zalecal i nic moim dzieciom nie szkodzi .... Napisałam jak kto woli Tylko ze sudocrem nie łagodzi podrażnień ...
Natala bez urazy ale polecasz cos co jest mega szkodliwe i w wielu krajach zakazane do sprzedarzy. Wiele dzieci zmarlo po uzywaniu tego. Poczyraj sobie w necie

Jest jakis odpowiednik bez tej szkodliwej substancji ale musicie poszukac nazwy bo noe pamietam
 
reklama
Ja mam baby jogger city select twin. Rewelacja ;-D lekki, kompaktowy. Opinię te wózki mają bardzo dobre ;-)

Jakby nie to, że z pierwszym zeszło mi 6 lat, to bym kupiła selecta na jedno po drugim:)
Walcząca zapakuj po arbuzie i jedź na przedporodowe testy terenowe (lasy, pola, łąki;) Jak arbuzy przetrwają to biorę BJ:)
 
Jakby nie to, że z pierwszym zeszło mi 6 lat, to bym kupiła selecta na jedno po drugim:)
Walcząca zapakuj po arbuzie i jedź na przedporodowe testy terenowe (lasy, pola, łąki;) Jak arbuzy przetrwają to biorę BJ:)
Ja tez man złe warunki drogowe i w xkandzie nad polecil espiro next. Jak sie sprawdzi zobaczymy ale prowadxi sie rewelacyjnie i nam mowil wlasnie sprzedawca ze jesli nam zalezy na dobrym wozku na ciezki teren to ten bedzie najlepszy
 
Jakby nie to, że z pierwszym zeszło mi 6 lat, to bym kupiła selecta na jedno po drugim:)
Walcząca zapakuj po arbuzie i jedź na przedporodowe testy terenowe (lasy, pola, łąki;) Jak arbuzy przetrwają to biorę BJ:)
A to Cię zaskoczę :-) jestem po testach z dwoma półtorarocznymi dzieciaczkami bo kupowałam używany. Tylko to chodnik był,ale kiepskiej jakości [emoji14] i było extra. Szczerze to nie spodziewałam się że bliźniaczy wózek może się tak lekko i dobrze prowadzić.
Skraca mi się szyjka także te arbuzy to nie dam rady,ale zapraszam do siebie to sobie potestujesz :-D
 
reklama
Do góry