reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A to Cię zaskoczę :-) jestem po testach z dwoma półtorarocznymi dzieciaczkami bo kupowałam używany. Tylko to chodnik był,ale kiepskiej jakości [emoji14] i było extra. Szczerze to nie spodziewałam się że bliźniaczy wózek może się tak lekko i dobrze prowadzić.
Skraca mi się szyjka także te arbuzy to nie dam rady,ale zapraszam do siebie to sobie potestujesz :-D

No to mnie zaskoczyłaś:-D Do testów miałabym jedynie piesia, ale waży 36 kg więc lepiej nie ryzykować:p
A na co zwracałaś uwagę przy kupnie używki? Jak patrzyłam na olx to wkoło domu nic nie mam, a tak na podstawie zdjęć to troche strach brać.
 
Kochana chyba powinnaś jechać na IP, może już jesteś??
Oj miałam dylemat fest wczoraj co robić.Zaufalam intuicji która podpowiedziała żeby poczekać.Dzis rano wstałam skurcze bóle minęły całkowicie coś tam czuje ale to leciutenkie objawy okresowe.
I samopoczucie odrazu inne wczoraj pół dnia spałam i chęci na cokolwiek zerowe
 
To przytnij i spróbuj jeszcze raz,ja tak zawsze robię ;-)
Próbowałam i nic [emoji852]
Ja tez man złe warunki drogowe i w xkandzie nad polecil espiro next. Jak sie sprawdzi zobaczymy ale prowadxi sie rewelacyjnie i nam mowil wlasnie sprzedawca ze jesli nam zalezy na dobrym wozku na ciezki teren to ten bedzie najlepszy
Ja to kupując wózek podjęłam z mężem błyskawiczną decyzję [emoji12] Byłam zdecydowana na konkretny model, ale jedna z dziewczyn poleciła mi jeszcze inny wózek i pomyślałam obejrzymy jeden i drugi. Okazało się, że ten drugi bardziej nam podpasowal, bo faktycznie prowadził się rewelacyjnie (niektórzy nawet twierdzą, że za lekko, ale sprawdzimy w praktyce [emoji4]) i zamówilismy. W każdym razie na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z decyzji. Rodzinie i znajomym też bardzo się podoba. Nawet kolega męża, który za rok się żeni zachwycał się chociaż dzieci jeszcze nie ma, ale powiedział, że chętnie odkupi od nas gdy będzie miał, a nasza Malutka już z niego wyrośnie [emoji12] hehe
 
Oj miałam dylemat fest wczoraj co robić.Zaufalam intuicji która podpowiedziała żeby poczekać.Dzis rano wstałam skurcze bóle minęły całkowicie coś tam czuje ale to leciutenkie objawy okresowe.
I samopoczucie odrazu inne wczoraj pół dnia spałam i chęci na cokolwiek zerowe
Ja takie bóle mam często. Mój lekarz mówił, że to skurcze przepowiadajace. Czasami też brzuch mi się napina. W razie bólu miałam brać nospe, ale teraz już kazał nie brać (u mnie 38+4).
 
1526982654823168180501.jpg
Chyba wszystkie dziewczyny tutaj już znają tą stronkę :) Sama z niej korzystałam jakiś czas temu i potwierdziło się to co już mniej więcej na temat kosmetyków wiedziałam. Jestem alergikiem z AZS i emolienty, które sama stosowalam i faktycznie bardzo mi pomagały są przez tą kobietke polecane.
Ja wczoraj posmarowałam tym polecanym przez sroke i mojego lekarza . Dzis rano mała ma caly czerwony odbyt krostki i w niektorych miejscach prawie strupek .....
Nawet kosmetyki z dobrym składem nie służą każdemu:szok:
 

Załączniki

  • 1526982654823168180501.jpg
    1526982654823168180501.jpg
    853 KB · Wyświetleń: 408
Oj miałam dylemat fest wczoraj co robić.Zaufalam intuicji która podpowiedziała żeby poczekać.Dzis rano wstałam skurcze bóle minęły całkowicie coś tam czuje ale to leciutenkie objawy okresowe.
I samopoczucie odrazu inne wczoraj pół dnia spałam i chęci na cokolwiek zerowe
To cale szczescie ze sie uspokoilo:)
 
reklama
Zobacz załącznik 859239
Ja wczoraj posmarowałam tym polecanym przez sroke i mojego lekarza . Dzis rano mała ma caly czerwony odbyt krostki i w niektorych miejscach prawie strupek .....
Nawet kosmetyki z dobrym składem nie służą każdemu:szok:
No wlasnie zalezy od pupci bo u nas ta weleda sie super sprawdza i po niej wszystko znikalo. Sklad ma naturalny bardzo dobry ale kazde dziecko inne wiec ja uwazam ze trzeba miec kilka roznych i probowac
 
Do góry