reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Eweli super,ze z dziewczynkami wszystko jest ok:-) Ja tak samo ja ty,przed kazdym usg mam mega stracha,później się uspokajam i czekam do następnego usg:-)
A swoją drogą coś w tym jest,ze dziewczynki są bardziej wstydliwe od chłopców.Mój synek przy ostatnim usg od razu poakazał,ze jest chłopcem a potem ciągnał siusiaka:tak:
 
reklama
Mam pytanie, czy mogę sobie parzyć mięte w ciąży? Mdłości mi przeszły, jadłowstręt też, ale teraz mam problemy z żołądkiem, wszystko mi szkodzi, mam straszne bóle głowy i niestety wymiotuję z zatruć ;/. Czy mogę mięte jak myślicie?
 
Dziewczyny dzięki za rady , spraktykuje i zobaczymy co z tego wyjdzie.
hope71 - jak mozesz to podeślij mi ten folder z masażem , kto wie , może się uda . Niemieckiego nie znam ale może obrazki wystaczą ;-) . Prześlę ci adres na priva. Jadłam wszystko na poczatku bo tak jak piszesz chcę mieć wartościowe mleko żeby dziecko porządnie rosło ale jak ją boli brzunio to rezygnuje po kolei ze wszystkiego i obserwuję dziecko czy jest ok. no i póki co poprawy nie widać . Mała nie płacze jakoś bardzo tak jak czasem dzieci po godzinie lub dłużej tylko tak się spina i męczy dopóki się nie wypróżni . Już robiłam masaż brzuszka tylko może spróbuje z tym olejkiem kminkowym .
iniiia - z tego co pamietam miętę mozesz pić , ja piłam jak byłam w ciąży , tylko z umiarem :) . A jeśli chodzi o tą rureczkę to hmmmm.....chyba już się tego nie stosuje ale może się mylę , może jakieś starsze położne maja swoje wypróbowane sposoby .
wera - ja też jadłam sporo na poczatku , owoce , warzywa , nabiał , piłam mleko - ale jak zaczeły się bóle brzuszka to odstawiałam wszystko po kolei i w sumie już mi niewiele zostało . Może spróbowac z tym ''esputiconem '' ? Nie było u mnie jeszcze lekarza a sama to tak trochę boję się dac coś małej , a doktorek przyjdzie dopiero za tydzień . Chyba sama zaraz po jakiegoś zadzwonię . Jakie konkretnie pijesz te herbatki dla kobiet karmiacych czy dzieci ?
 
Ostatnia edycja:
dodora
piję herbatki firmy humana, hipp, bobovita a te kropelki to Esputicon są na wzdęcia, kolki i można dawać je profilaktycznie 2x1 po 2 kropelki, mam je zakupione ale nie stosuje profilaktycznie tylko jak jest potrzeba, ostatnio jak mała nie mogła usnąć i ciągle płakała i się prężyła ok 2,5 godziny to dałam jej 2 kropelki i spała od 22 do 5 rano i kupkę po tym dobrą miała co 2 godziny. te kropelki położne dały mi w szpitalu
 
Iniia mam ksiązkę dr Preeti Agrawal:odkrywam macierzyństwo.Ta ginekolożka zaleca unikać picia miety,ale wiem,ze moje koleżanki,które były w ciąży piły miete i dziecku nic nie był:-)Na bóle głowy zaleca dużo odpoczynku,leżenie w w zaciemnionym pokoju,spokojną muzyke
 
Inia - ja tez czasami mam kłopoty z żołądkiem i piję mięte oraz rumianek, który ma też łagodzące działanie. Pytałam o to moją położna i mi powiedziała, że dziennie po jednej takiej herbatce można pić. I że to jest lepsze niż branie jakiś tabletek na niestrawność. A na ból głowy, tu w UK polecają paracetamol.
 
czesc mamuski :-)

Alez mnie dzisiaj glowa nawala,jakas masakra i to pewnie przez ta durna norweska pogoda.Cala noc padal deszcz,a od rana slonce :eek: Bylam w aptece,kupilam specjalne skarpetki na zylaki,bo niestety zaatakowaly moje lydki,no ale liczylam sie z tym,bo u mnie w rodzinie to normalne.Czuje sie troche babciowato hehe,ale jak maja pomoc,to oczywiscie bede nosic :tak:
A jak u Was z roznymi dolegliwosciami ciazowymi? Zylaczki? rozstepy? Ja narazie zero rozstepow,a smaruje sie tylko oliwka libero.Zobaczymy co przyniesie mi te ostatnie 3 miesiace ;-) Do przodu jak narazie 7kg,a zaczynam 27tc :tak:

Pozdrawiam i milego dzionka:-)
 
czarnykot a ja u siebie właśnie wczoraj żylaki zauważyłam na łydce:(:(:(makabra....żeby było śmiesznie mam też w okolicy pępka kilka rozstępów ,no i za przeproszeniem dupcia nie została w tyle i mam hemoroidy:(:(:(:(
 
reklama
Czesc. Oj mnie tez strasznie dzis boli głowa, a poza tym z dolegliwości ciążowych to jak to mówi mój mąż "dysze" czyli ciężko mi się oddycha. żylaki na łydkach się jeszcze nie pojawiły, ale pewnie jeszcze wyskoczą. Rozstępów nie mam, ale się smaruje specjalnym kremem. Ale za to wyskoczyła mi żyła niedaleko warg sromowych ( ona mnie jakoś specjalnie nie boli, ani nie swędzi i nie krwawi, tylko czasem tak pulsuje). Orientujecie się czy to tez są hemoroidy? Bo ja nie wiem, a wizytę mam dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Ściskam Was babeczki!
 
Do góry