reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jak Cie to pocieszy to ja jajek mialam 4 z czego jedno od razu odpadlo wiec zaplodnili 3, jedno z nich nie dzielilo sie wiec zostaly dwa. Podali mi oba w 5 dniu i jeden maly szkrab spi sobie wlasnie[emoji6] dzis rocznica gdy ujrzalam 2 kreski pierwszy raz w zyciu[emoji1] wiec jak widac i z takiej ilosci sie udaje!
Paaaaaaamiętammmmmm :D :* ;)
 
reklama
Niech ta 4 bedzie i Twoja szczesliwa liczba[emoji6] a kiedy bedziesz wiedziec?
Punkcję mam w sb najprawdopodobniej. Jutro jeszcze monit chyba ostatni.
Kredzia a nie chwaliłaś się na Kto po... - jak dzieciątko Twe? Jak ma na imię? No i płci nie pamiętam :D
Oj dziewczyny bo zaraz się tu na tym wątku zasiedzę, a to jeszcze nie moje miejsce :p
 
1. Klinikę mi zmienili :D
2. Protokół (pierwszy był długi a teraz krótki)
3. Mam inne leki do stymulacji
Takie tam bzdety :)
Ha ha ha ha
Wszystko :laugh2:
Ja 4x krótki !
Za 2 razem miałam 4 jajka 1 nadające sie do zaplodnienia - zlote jajo !
Podali w 2 dniu bo strach 1 trzymać .
Dało bete ( tylko wtedy jeszcze nie wiedzieli ze standardowa dawka prog u mnie nie dzuala3......)
 
Ostatnia edycja:
Punkcję mam w sb najprawdopodobniej. Jutro jeszcze monit chyba ostatni.
Kredzia a nie chwaliłaś się na Kto po... - jak dzieciątko Twe? Jak ma na imię? No i płci nie pamiętam :D
Oj dziewczyny bo zaraz się tu na tym wątku zasiedzę, a to jeszcze nie moje miejsce :p
Jak juz tu zawitalas to znaczy ze tu masz sie rozgoscic[emoji6]
Ja nie wiem jak Wy ogarniacie ten watek kto po ivf bo ja odpuscilam bo nie moglam nadazyc[emoji12] a coreczka Sarunia[emoji8] juz prawie 4 miesiace ma[emoji7]
 
Siedz se tu siedz-teraz sie przyzwyczajaj bo gdzies za,miesiac bedziesz tu juz legalnie:)
Punkcję mam w sb najprawdopodobniej. Jutro jeszcze monit chyba ostatni.
Kredzia a nie chwaliłaś się na Kto po... - jak dzieciątko Twe? Jak ma na imię? No i płci nie pamiętam :D
Oj dziewczyny bo zaraz się tu na tym wątku zasiedzę, a to jeszcze nie moje miejsce :p
 
reklama
Do góry